Pantofi de dama din piele

by: lucciana87
Buna fetelelor ! Ce faceti?

Vine Pastele si vreau sa imi iau sa imi iau o pereche noua de pantofi din piele si am gasit magazinul online Pantofi Diane Marie.

Voi ati luat de pe acest site vreodata vreun produs?

Cum este?

stefaniab

stefaniab

Pantofi din piele naturala pe The5thElement.ro

11 Ian 2017, 15:17

Daca vrei pantofi din piele naturala pentru sarbatorile de Pasti in primul rand trebuie sa-ti alegi o incaltaminte usoara. Tocurile pot sa fie mai mici sau mai mari. Aici poti gasi mai multe modele https://www.the5thelement.ro/incaltaminte-dama-piele/pantofi-piele

stefandumitrescu28

stefandumitrescu28

Buna

09 Aug 2016, 12:12

Ar trebui sa fie buni, vad ca sunt producatori autohtoni. Sotia mea si-a comandat o pereche de pantofi de mireasa de la Etienne Shoes.

neculaidaniel

neculaidaniel

Recomandare magazin Flows.ro

18 Feb 2016, 12:57

Eu am descoperit de curand magazinul online Flow's Shoe Store, cautand o pereche de pantofi pentru iubita mea. M-au surprins placut modelele de pe site, fiind din piele naturala si lucrate manual. I-am comandat o pereche de pantofi din piele din categoria dama si astazi i-au ajuns. O sa revin cu un feedback si asupra calitatii si materialelor.

neculaidaniel

neculaidaniel

Recomandare magazin Flows.ro

18 Feb 2016, 12:56

Eu am descoperit de curand magazinul online Flow's Shoe Store, cautand o pereche de pantofi pentru iubita mea. M-au surprins placut modelele de pe site, fiind din piele naturala si lucrate manual. I-am comandat o pereche de pantofi din piele din categoria dama si astazi i-au ajuns. O sa revin cu un feedback si asupra calitatii si materialelor.

lucciana87

lucciana87

Buna Daniela

10 Apr 2015, 15:58

Buna Daniela, multumesc pentru raspuns. Nici nu sunt hotarata o sa ma mai uit si o sa vad eu. Mersi inca o data.

daniela87

daniela87

Iti recomand pantofi stiletto de la DianeMarie

10 Apr 2015, 10:54

Buna Luciana, bine ai venit in comunitatea ELE. Iti pot spune ca eu am cumparat in urma cu ceva timp acesti pantofi stiletto de la Diane Marie si ii port cu placere de ceva timp. Calitatea este una buna si stiu ca sunt produsi in Romania

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!