Forum » Aspectul parului » Cum as putea sa stiu daca mi-ar sta bine vopsita blonda?

Cum as putea sa stiu daca mi-ar sta bine vopsita blonda?

by: la_pti_chou
As dori sa imi schimb culoarea parului...acum este saten inchis si as dori sa il vopsesc blond...dar nu stiu daca mi-ar sta bine.In functie de ce criterii pot afla asta?

Zmire

same question :|

11 Ian 2012, 21:50

Am aceeasi intrebare, cum pot sa stiu daca mi-ar sta bine blonda... la fel am parul saten inchis, ten normal spre deschis, ochii verzi... ma puteti ajuta?:|

papushica_ionika

Tot eu

29 Dec 2008, 20:21

scuzati ca am facut dublu post dar am gasit cum sa pun poza :
http://hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=230700638&ownerId=192677833

sper sa mearga :-s si daca nu mi-ar sta bine blonda, cu ce culoare mi-ar sta mai bine??

papushica_ionika

Tot eu

29 Dec 2008, 20:19

scuzati ca am facut dublu post dar am gasit cum sa pun poza :

http://hi5.com/friend/photos/displayMyPhoto.do?photoId=2430318264&albumId=230700638&ownerId=192677833

sper sa mearga :-s si daca nu mi-ar sta bine blonda, cu ce culoare mi-ar sta mai bine??

papushica_ionika

Buna!!

29 Dec 2008, 20:06

Sunt noua pe aici. Am intrat din intamplare pentru ca si eu vreau sa ma vopsesc blonda si nu stiu daca mi-ar sta bine. Cumn pot sa pun poza?? Multumesc anticipat!:X

adnana_ginghina

Cred k..

05 Mar 2006, 21:53

In functie de ten,daca ai tenul nici prea deschis (k te-ar arata palida)dar nici prea inchis.Si depinde si de trasaturile fetei.Ochii nu prea sunt importanti.Pune o poza cu tine.:)

Mesaje noi in forum
pt kream
by: daniela210
doamana draga nu am de ce sa ma cert cu dvs ,nici nu va cunosc nici nu ma cunoas...
Pt daniela210
by: kream29
Daca eram clarvazatoare imi faceam reclama si rugam oamenii sa apeleze la mine.E...
Pt daniela210
Daca eram clarvazatoare imi faceam reclama si rugam oamenii sa apeleze la mine.E...
pt kream
by: daniela210
doamna nu cumva sunteti o clarvazatoare care vedeti si stiti totul.vad ca spunet...
Pt daniela210
Daca eram cu necuratul nu ii mai spuneam sa mearga la biserica.daniela210 stiu c...
Tenisi Fashion albastri
Incaltamintea care atrage toate privirile! Pentru vremea de toamna, nici prea calda, nici prea rece, tenisii fashion sunt alegerea potrivita. Usori, confortabili si stilati, acesti tenisi va vor ajuta sa iesiti in evidenta si va vor oferi o senzatie pla