Forum » Aspectul parului » Cum as putea sa stiu daca mi-ar sta bine vopsita blonda?

Cum as putea sa stiu daca mi-ar sta bine vopsita blonda?

by: la_pti_chou
As dori sa imi schimb culoarea parului...acum este saten inchis si as dori sa il vopsesc blond...dar nu stiu daca mi-ar sta bine.In functie de ce criterii pot afla asta?

Zmire

same question :|

11 Ian 2012, 21:50

Am aceeasi intrebare, cum pot sa stiu daca mi-ar sta bine blonda... la fel am parul saten inchis, ten normal spre deschis, ochii verzi... ma puteti ajuta?:|

papushica_ionika

Tot eu

29 Dec 2008, 20:21

scuzati ca am facut dublu post dar am gasit cum sa pun poza :
http://hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=230700638&ownerId=192677833

sper sa mearga :-s si daca nu mi-ar sta bine blonda, cu ce culoare mi-ar sta mai bine??

papushica_ionika

Tot eu

29 Dec 2008, 20:19

scuzati ca am facut dublu post dar am gasit cum sa pun poza :

http://hi5.com/friend/photos/displayMyPhoto.do?photoId=2430318264&albumId=230700638&ownerId=192677833

sper sa mearga :-s si daca nu mi-ar sta bine blonda, cu ce culoare mi-ar sta mai bine??

papushica_ionika

Buna!!

29 Dec 2008, 20:06

Sunt noua pe aici. Am intrat din intamplare pentru ca si eu vreau sa ma vopsesc blonda si nu stiu daca mi-ar sta bine. Cumn pot sa pun poza?? Multumesc anticipat!:X

adnana_ginghina

Cred k..

05 Mar 2006, 21:53

In functie de ten,daca ai tenul nici prea deschis (k te-ar arata palida)dar nici prea inchis.Si depinde si de trasaturile fetei.Ochii nu prea sunt importanti.Pune o poza cu tine.:)

Mesaje noi in forum
test
by: casca007
test
Revidox
by: Irina2014
Alexandra, nu le-am incercat dar iti pot spune ca Revidoxul isi face treaba foar...
Revidox
by: Roxanuta
E adevarat ca resveratrolul se gaseste in stare naturala in fructele inchise la ...
s-a rezolvat :)
by: danastanescu410
Fetelor,Eu am trecut cu bine peste problema pe care o aveam si vreau sa va poves...
Interventie Dobos Calin
by: Ginie_Pp
Ma bucur sa vad mai multe persoane incantate de rezultatele domnului doctor Dobo...