Mai trece cineva prin asa ceva?

by: patruleasa
Sunt casatorita de 6 ani,mi-am inceput viata sexuala inainte de casatorie,din pacate,nu cu sotul.Primul barbat din viata mea l-am cunoscut pe vremea cind eram studenta,prin intermediul unei prietene,care mia dorit numai "binele".Nu pot spune ca l-am iubit,mai ales dupa un an de relatie,cand am aflat ca era casatorit,pot spune ca deloc.Am mai continuat relatia din inertie vreo 6 luni si am hotarat sa pun capat rel.Dupa 4 ani l-am cunoscut pe sotul meu,dragoste la prima vedere,un vis devenit realitate.Dar,egzista si un DAR,nu ma pot desprinde de trecut,cel putin sexual.Tanjesc dupa...penisul fostului,mie rusine sa o spun,dar asta este.Cu sotul meu am cunoscut primul orgasm,el ma facut sa ma simt cu adevarat femeie.EL sotul este suficient,fostul arhisuficient,avea un penis mai mare,nu zic ca sotul nu l-ar avea(aprox17-18cm)dar nenorocitul era si mai dotat.Sunt dati cand facem dragoste cu lumina stinsa,ca sa mi-l pot imagina pe el,pe fostul.Imi lipseste acea nesabuinta si nepasare animalica de la fostul,in care inpingea pana imi dadeau lacrimile.Sunt nopti in care plang ca nu pot fi in stare sa apreciez ce am langa mine.De multe ori,aveti cuvantul meu,cred ca este un inger ce are ...

popescumarga

popescumarga

Bună draga mea,

16 Iun 2017, 13:25

Te înţeleg foarte bine, şi mie îmi place pula. Dar să fie aşa cum spui tu , de cel puţin 20 de centimetrii şi mia ales să fie...activă! Da îmi place pula, nu îmi este ruşine să recunosc! Chiar am o colecţie de poze impresionantă de poze cu tot felul de "scule" care mai de care mai frumoase!
Cu drag,
Marga

lolitalove

lolitalove

ce fac eu

16 Aug 2011, 05:13

ma masturbez ....nu il pot schimba pe sot...nu e natura lui sa fie animalic ....si sincer cred ca mi-ar fi si frica sa il vad animalic ...mi-ar aduce amintiri urate ...o drama ...m-as simti vulnerabila ....asa ca am adoptat atitudinea dominanta ....controlez eu totul ....sunt mai dura in pat si impun ritmul ....cand ii spun impinge ....impinge ...stau eu deasupra ...il aduc la extremele excitarii ...incerc din rasputeri sa trezesc animalul in el ...merg prin casa aproape dezbracata (nu am copii asa ca ...) imi vine chefu sar pe el si nu imi pasa daca e obosit ....daca tot nu sunt satisfacuta ....hop la dus si se rezolva cu orgasme multiple ..(A nu il mint niciodata ca mi-a dat orgasm daca nu mi-a dat orgasm ).....sincer daca ma masturbez dimineata ma simt mai bine toata ziua .....cred ca si ei se masturbeaza la dus ...sa elibereze toata tensiunea ....asa ca ma masturbez aproape zilnic dimineata ...

lolitalove

lolitalove

PATRULEASA

16 Aug 2011, 05:01

ai incercat un vibrator ?.......eu te inteleg perfect si eu primul iubit un bobitoc cu un penis mai mare si atitudine mai animalica in pat ........ am sot bun la pat imi da orgasm dar ce stie eu l-am invatat si e complet dominat de mine ....ca e baiat bun si ma respecta ....alalaltul nu ma respecta ....nu imi cerea voie ....vroia sa faca sex cu mine mereu ....ca numai asta aveam in comun ....si era si placut .....eu nu am un vibrator ....ca nu tanjesc dupa marime ...imi place penisul sotului ....si nu ma masturbez cu gandu la altu ...dar nici la el .....iti recomand masturbare la greu ....incearca sa folosesti clitorisul o sa vezi cand vei avea orgasm clitoridar ...nu o sa mai vrei un penis mare ....Ai multi ani de casatorie ...si sotu te iubeste ...si respecta ....dar iti place sa simti iar vibratii pasionale ....stiu ca nu te intereseaza altii ....ca nu vrei sa inseli ...ai vrea ca peste noapte sotu ...sa tabere pe tine fara voie ....sa zici ma doare capu ...si sa nu ii pese ...sa te vrea asa de vr-o 5 ori pe zi ...sa ii arzi macarea si el sa ti-o bage pe la spate in loc sa manance .....sa stea mereu cu mana intre picioarele tale ca numai la aia a te se gandeste ....

patruleasa

patruleasa

Poate ca nu ma fac inteleasa...

06 Mai 2011, 11:20

Dupa fosta relatie(...)am fost forte dezamagita,in primul rand de mine.Pentru ca aveam alte asteptari de la viata.I-mi juresem ca nu mai fac o asemenea prostie nicio data.Si totusi dupa 3 ani l-am cunoscut pe sot.Poate ca nu mia convenit de el de prima data(dpdv sexual),dar mai dai omului o sansa.Si apoi daca interupeam relatia,iar ma intorceam la ce am fost,nici chiar,atunci fusesem si amanta.Si iar mai trecea timpul,si poate ca deveneam fata batrana,glumesc.Cunosteam pe altul,si altul pana cand mi se facea praf si mintea si trupul.
Ma intreb cum poate fi unele atat de exchange cu privire la barbati?Basca unele mai sunt si barfite de fosti.Eu,dupa esecul avut cu ex.ma consideram ca si fiind virgina,refuzam gandul ca am avut treaba cu...Si oricum pentru toti in jur asa eram.Nimeni nu stia cea fost in afara de o fosta prietena.Poate ca sunt un pic altfel,ma refer ca fiind ne adaptata la mediul asta in plina schimbare,in care curvasaria si minciuna au ajuns la loc de cinste.Si poate ca nu mai este normal fii cuminte...In final vroiam sa intreb,-Ce pot face cu viata mea?,sunt inplinita din toate punctele,mai putin sexual.Orgasmele care mi le ofera le optin prin cunnilingus.

fetelor,

05 Mai 2011, 19:27

stati asa ... nu va certati ... ca aveti cu toatele dreptate, fiecare isi spune parerea in functie de experienta pe care o are, nu e nimic rau in asta. Chestia e ca o relatie de lunga durata implica multe probleme la care nu te gandesti la inceput, apare rutina in cuplu, apoi probleme de tot felul, de sanatate, bani, copii ... asa ca oricat de mult dragoste este la inceput e posibil pe parcurs sa mai scada din intensitate. Daca ati trecut de prima treapta de un an, dupa ce se potolesc hormonii inseamna ca ati reusit sa puneti fundatia apoi urmeaza a doua treapta la "5-7" ani , aici se spune "itchy seven" - perioada cand unul, sau amandoi inseala, apoi urmatoarea treapta, de care eu inca nu am trecut ... va spun anul viitor cum este, caci vom face 7 ani! Ideea e sa il alegeti bine de la inceput, sa nu va casatoriti doar asa de dragul de a face si voi pasul asta, daca iti fug ochii dupa altul/alta inseamna ca nu e el/ea persoana potrivita. Daca ai facut totusi pasul si ai descoperit dupa cativa ani ca nu e el cel ptr tine ... aici intervine intrebarea, ce e de facut?

patruleasa

patruleasa

Pentru Flower86

04 Mai 2011, 14:56

Nu stiu daca esti casatorita...Dar am sa i-ti pun o intrebare,-Ce tea facut sa te hotaresti? si sa zici pe asta il pastrez,cu asta raman.Sa fie oare ceasul biologic? sau fiecare din noi urmareste aspectul oarecum material(bunastare,liniste,etc).Multe fete,colege,surori,mame,etc.dupa un lung sir de fosti li se pune pata...pe cate unul.Care nu se aduce cu fosti de nici macar 50%.Sunt de calitate slaba.Sa fie el fraierul care ne accepta?
Stand de vorba cu o vecina,care in fiecare luna are un nou"iubit",mia spus:-Mai copilaresc si eu putin si dupa care imi gasesc si eu un baiat ca lumea.Acum ma intreb,fara nici cea mai mica urma de invidie,baiatul ala ca lumea nu vrea si el o fata ca lumea?

sigur ca fac comparatii !!

28 Apr 2011, 21:12

dar in toate sotul meu iese in avantaj :) de asta m-am si casatorit cu el, caci am facut comparatiile astea inainte de a ma casatori si nu dupa. Nu te condamn ca nu te-ai gandit inainte de casatorie la toate astea, se intampla in tinerete, nu prea stim ce vrem si f putini parinti isi pregatesc copiii ptr casatorie. In general parintii pun accent pe studii, caracter, situatie sociala/materiala buna etc ... si nu ne instruiesc in ceea ce priveste viata secsuala si cat de importanta este intr-o relatie, vb de generatia mea ... nu stiu mare lucru de generatia actuala. Nu cred ca are importanta cate iubiri ai avut in viata, ci intensitatea lor, perioada pe care s-au desfasurat si deasemenea pauza dintre ele.

patruleasa

patruleasa

Eva31

28 Apr 2011, 14:39

Scuzama daca sunt un pic mai indiscreta...dar totusi cati au fost? au fost mai multi de 3 ?
Stii de ce te intreb?-i-mi spunea cineva ca o fata daca iubeste mai mult de trei ori in viata ei,restul iubirilor,care au urmat sau vor urma sunt doar simulari.

patruleasa

patruleasa

Dar,totusi...

28 Apr 2011, 14:35

Voi nu va ganditi asa...in urma.Nu faceti comparatii?Si cand spun asta ma refer la sex,centimetri,performanta,etc?

eva31

eva31

Eu nu.

27 Apr 2011, 23:45

Din pacate, nu te pot intelege si de asta iti recomand sa iti bagi mintile in cap si sa iti vezi de casnicia ta. Fostii mei parteneri, inclusiv fostul sot, erau un dezastru in pat si la ei romantismul ca si ``sexul bun`` erau notiuni necunoscute.

cica

15 Apr 2011, 15:48

multe femei cand ovuleaza sunt atrase de barbati macho, iar daca sotul tau nu e macho man atunci e normal sa ai fantezii despre alt barbat. Asta ar fi un raspuns. In cazul tau esti fixata pe prima ta dragoste, chiar daca nu vrei sa recunosti ca l-ai iubit dar el nu ... si suntem atrasi cateodata de persoanele care nu ne vor ... bad guys sunt mai sexy decat good guys. Te intrebi cum ar fi daca fostul ar veni la tine si ti-ar propune sa fiti iar impreuna ptr ca te iubeste, probabil ca nu ar mai fi asa brutal cu tine si in consecinta nu te-ar place. Relatia cu sotul tau e bazata pe minciuna, de ce i-ai spus ca esti virgina? ce prostie ... of tinerete! parerea mea este ca nu esti indragostita de el, iti place de el, dupa cum il descrii e un baiat bun, dar nu e la nivelul celuilalt, dar in orice good guy zace un bad guy, trebuie sa stii pe ce butoane apesi. Sfatul meu e : nu iti ghida viata dupa ce spune gura lumii ci dupa cum simti tu, cred ca mai ai multe sa descoperi despre sotul tau, trebuie sa vb cu el, sa ii spui ce iti doresti de la el

cold_as_ice

cold_as_ice

ok

15 Apr 2011, 15:11

in primul rand iti dau un sfat: renunta la autoexplorarile vaginale cu degetul ca cine stie ce-ti provoci pe acolo si apoi spui ca te-a pus lumea de pe forum sa ti-l masori!

Vaginul nu este stimulat numai in lungime, deoarece fiind puternic vascularizat el percepe senzatiile placute de peste tot. Altfel nu s-ar mai fi inventat prezervativele cu striatii!

Iar din ce am auzit este de preferat un penis mai gros decat unul mai lung...poate te consoleaza asta.

patruleasa

patruleasa

continuare

15 Apr 2011, 10:10

Nu il pot insela,pentru ca il iubesc.Sa argumentez...nu este nevoie.Nu poti insela cand iubesti,nu poti avea ochi pentru altul.Cine face sportul asta,nu iubeste.
Nu incerc sa conving pe nimeni...am vrut doar un sfat,o parere,un ajutor.

patruleasa

patruleasa

Replica

15 Apr 2011, 10:10

Referitor la dimensiunile....eu nu ajung la col cu absolut nici un deget,ajung dor daca apas forte tare pe abdomen,putin mai sus de pubis.
Pe sot nu l-am masurat,dimensiunea este data ochio-metric si comaparativ,dar sunt pe aproape,cu 1max2 cm.
NU i-mi este absolut de loc dor de fostul.
DA compar marimile,de aceia am intrebat,-mai trece cineva prin asa ceva?
Voua nu vi sa intamplat nicio data? Nu fiti...ascunse,va rog frumos!In discutia cu fetele ,colege de servici,etc. si ele fac aceata conparatie.Nu mai ca pe ele le poate multumi"sufleteste" aproape ori ce penis,am spus aproape...La unele este un adevarta ghiveci in cap,ala era asa,facea asa,dar nu facea,etc.Si din pacate,cel mai slab exemplar din viata lor(aproape in toate cazurile)este sotul lor.Multe s-au casatorit,asa ca trebuie,altele ca nu aveau alta oferta,unele cu speranta ca il vor iubi si ca se va schimba pe parcurs.Si cel mai mult apreciaza la el ca l-ea acceptat asa cum sunt,fara sa puna intrebari,despre cazierul lor(baieti moderni),si ca dece uni zambesc si asi dau coate cand ai vad inpreuna.

tashulina

tashulina

auch

13 Apr 2011, 15:32

ca sa te citez: "Iam spus ca miar placea sa fie mai animalic,sa faca sa ma doara...nu are cu ce,sau mai bine spus,eu am o problema.Nu il simt sa i-mi ajunga in fundul vaginului,sa creeze acea presiune,e ca si cum ai bea apa,atunci cand i-ti este sete, cu paiul."

Draga mea, in materie de sex, atunci cand simti nevoia sa simti durere in timpul unui act sexual, se cheama ca esti putin masochista. Sau mai mult.

Iar pt cunostintele tale, vaginul este un tub fibromuscular de aproximativ 8 pana la 10 cm. Asa ca nu poti spune ca un penis de 17-18 cm nu este suficient sa stimuleze un vagin normal...

patruleasa

patruleasa

Moonlightpower

13 Apr 2011, 15:25

Am suferit destul si cand eram cu el si dupa aceea,ma refer la fostul.Nu e zi in care sa nu il blestem,ca sia batut joc de naivitatea mea.El era asigurat,avea famile,un copil,si unbla dupa fete danduse drept cavaler.Mi-as fi dorit si eu sa incep ca o fata obisnuita,cu o releatie frumoasa,iubire,respect si sex .Si chiar daca relatia nu ar fi durat,nu miar fi parut rau.Iubirea a fost initial numai din partea mea...tare am fost proasta.Sa dat de gol,ca era insurat abia dupa un an de relatie...Si atunci brusc miam dat seama ca elvenea la mine numai pentru sex si discutam numai banalitai,in principal leg.de serviciul lui.Ma culcasem cu el si abia dupa 4 luni i-am aflat numele de familie.I-mi pare rau...si spun ce a fost a fost,dar iata aceste amintiri ma bantuie,o sata cu urmele de regret.

patruleasa

patruleasa

Moonlightpower

13 Apr 2011, 15:12

Nu stiu de ce team facut sa intelegi ca as prefera un animal...I-mi este de ajuns si sotul,dar era mai bine daca era si ceva in plus,ma refer la centimetri din dotare...
Sa caut inalta parte? nici vorba,nu pot sa insel omul pe care il iubesc.Sa ma despart de el? nu pot ca il iubesc si il distrug emotional.
Si de ar fi sa ma despart...ce as gasi,dupa 6 ani de casnicie,un altul,care sa i-mi dea pe nas,ca am fost casatorita,etc.Sotul e acel ceva dar fara ceva...din pacate.

patruleasa

patruleasa

continuare

13 Apr 2011, 14:29

care nu este alaturi de tine,atunci cand ai nevoie.Ma consider o victima a acestei societati alterate,in care un baiat care ofera o floare unei fete ,este considerat un bufon.In care fete sunt"obligate" sa se inbrace ca dupa centura,si baieti,sa arate ca niste gladiatori...
Cel mai grav este ca l-am mintit,pe el pe sotul meu,care ma vede ca pe o icoana.El nu stie de eczistenta fostului,stie doar de fosti prieteni de liceu cu care ma plimbam tinundune de mana si ne sarutam pe ascuns ca doi copii,ce eram.
L-am mintit zicand ca sunt si virgina...
Mi se face rau la gandul cat de mizerabila am fost...Sa ai spun acum? l-as distruge,nu pot sa i-l fac sa sufere.

patruleasa

patruleasa

PE SCURT SI PE LARG

13 Apr 2011, 14:13

Crede-ti in sintagma-cum incepi asa te formezi? Atunci cand l-am cunoscut pe fostul,credeam ca asa sunt toti baieti,mai reci mai distanti.Aproape mi se fixase aceasta idee.Nu stiu cam de acceptat sa ma cuplez cu el,eu,fiind curtata de multi baieti,mult mai de treaba si mai educati...
Intre mine si sot egzista comunicare,discutam orice si ne punem in practica toate fanteziile.Nu cred ca a ramas ceva ne incercat in materie de sex,intre noi.Iam spus ca miar placea sa fie mai animalic,sa faca sa ma doara...nu are cu ce,sau mai bine spus,eu am o problema.Nu il simt sa i-mi ajunga in fundul vaginului,sa creeze acea presiune,e ca si cum ai bea apa,atunci cand i-ti este sete, cu paiul.
De multe ori ma culcam cu fostul fara sa am lubrifiera necesara,era tot timpul pe graba.Ma culcam cu el pe banci noapte,in camera pe sub patura,cu colegele de fata...
Am fost la genicolog,cu ocazia unui avort...Era mirat,se vedeau urme de leziuni usoare,si o usoara "exdindere"a vaginului,din pacate fara revenire.Sa nu se inteleaga ca sunt larga,sunt absolut normal din acest p.d.v.d.
Nu mai tin la fostul si nu cred ca am tinut vreo data,atunci doar credeam ca tin la el.Nu poti iubi un barbat,

Sexul

13 Apr 2011, 12:42

de calitate se remarca prin aparitia orgasmului la tine si senzatia ca barbatului cu care faci sex ii pasa de tine. Toate astea le gasesti in sotul tau.

Dupa ce tanjesti tu? dupa sex animalic si fara sentimente? de asta poti gasi la orice muncitor de la coltul blocului...sincer, nu te inteleg!

ynna000

ynna000

nu inteleg

13 Apr 2011, 09:08

daca esti asa satisfacuta de sotul tau pe plan sexual si apreciezi dotarea si restul de ce sa te gandesti la altul? doar ca era mai "animalic"? daca preferi anumit stil, ar trebui sa vb cu sotul tau... ori, nu e doar sex aici, sunt si alte sentimente care le ascunzi de sotul tau, probabil mai tii la fostul

patruleasa

patruleasa

continuare

13 Apr 2011, 08:41

o misiune pe pamant si intro buna zi va pleca.Sa vi-l descriu mai mult...nu gasesc cuvinte.Dar eu,ce fac,ajutati-ma va rog.Au fost clipe cand am avut ganduri negre...

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!