Forum » Beauty news » vopsea de par spuma

vopsea de par spuma

by: laviari
am folosit palette mousse color.este prima vopsea spuma usor de folosit acasa si cu rezultate deosebit de bune.eu am 3 saptamani de la vopsire si culoarea parului inca este intacta.ati folosit?ce parere aveti?

laviari

vopsea de par spuma

11 Ian 2012, 12:07

o recomand si pentru fire albe.acopera foarte bine si se mentine culoarea.

mikihita

Vopsea de par palette

10 Ian 2012, 11:55

Buna, Am folosit-o si eu prima data acum 2 saptamani. Este incredibil de usor de folosit si cel mai remarcabil este faptul ca a iesit culoarea parului uniform(asta aplicand vopseaua ca pe un sampon). Si culoarea se mentine. Chiar se merita cand nu ai chef sa stai nu stiu cat la salon pentru a-ti vopsi parul.

Mihaela,
www.best-cosmetics.ro

Curs online Manager Comunicare si PR
Cursul online Manager Comunicare si Relatii Publice se adreseaza celor care doresc sa isi dezvolte o cariera in domeniul comunicarii si relatiilor publice. Cursul vizeaza dezvoltarea aptitudinilor de management in domeniul comunicarii si relatiilor public
Realitatea.net
O concurenta de la "Sunt celebru, scoate-ma de aici", prinsa goala intr-un coafor
Un bebelus s-a nascut cu un semn bizar pe frunte. Nimeni nu isi explica ce inseamna
Romanii au talent. Pavel Bartos a plans ca un copil
Ziare.com
Cate Blanchett, catre un reporter: Asta e amarata ta de intrebare? Pe bune?
Cele mai sexy aparitii ale lui Kim Kardashian (Galerie foto)
Descopera dieta pentru varsta de 40 de ani
Click.ro
«E prea urâtă». Un bărbat a încercat să se sinucidă când şi-a văzut mireasa pentru prima dată
Mihaela Rădulescu şi-a arătat fundul la «Românii au talent»: «S-a văzut ceva?»
Graviduţa lui Marius Moga munceşte zi-lumină la ştiri FOTO EXCLUSIV
Eva.ro
Horoscop. Cum stai cu banii, serviciul sau familia in saptamana 30 martie-5 aprilie. Previziuni!
Romania trece la ora de vara: Cum te afecteaza aceasta schimbare?
Moda. Stilul anilor '70. Inspira-te din tendintele sezonului
Copilul.ro
13 sfaturi parintesti nescrise in carti
5 activitati tematice de Pasti pentru copii
7 crafturi de Pasti pentru copii
RomaniaTV.net
Ne parasesc MARII ACTORI. Cancerul ne-a rapit o actrita draga romanilor...
Gabriela Cristea a trecut prin momente de groaza: "E insarcinata si a suferit un accident rutier"
ANUNTUL ASTEPTAT de toti fanii: ANDRA este, din nou, insarcinata
SfatulMedicului.ro
Candidoza vaginala - cauze, semne si simptome
Infectia cu tricomonas (tricomonaza)
Alimente care scad colesterolul
Evz.ro
ROMANII AU TALENT. Raduleasca i-a facut-o! Cand a vazut-o, Smiley n-a mai stiut ce sa faca
Bebe Cotimanis, despre Mihaela Radulescu: ¬Apriga, TAIOASA¬. Cum isi caracterizeaza actorul colegii de la ¬Romanii au talent¬
O studenta pipaita pe strada l-a tarat de par, pana la politie, pe agresor