Forum » Beauty news » vopsea de par spuma

vopsea de par spuma

by: laviari
am folosit palette mousse color.este prima vopsea spuma usor de folosit acasa si cu rezultate deosebit de bune.eu am 3 saptamani de la vopsire si culoarea parului inca este intacta.ati folosit?ce parere aveti?

laviari

vopsea de par spuma

11 Ian 2012, 12:07

o recomand si pentru fire albe.acopera foarte bine si se mentine culoarea.

mikihita

Vopsea de par palette

10 Ian 2012, 11:55

Buna, Am folosit-o si eu prima data acum 2 saptamani. Este incredibil de usor de folosit si cel mai remarcabil este faptul ca a iesit culoarea parului uniform(asta aplicand vopseaua ca pe un sampon). Si culoarea se mentine. Chiar se merita cand nu ai chef sa stai nu stiu cat la salon pentru a-ti vopsi parul.

Mihaela,
www.best-cosmetics.ro

Felicitari Ele.ro
  • Puterea dragostei

Puterea dragostei

• Viata ...

Viata ...

• Da sansa fiecarei zile ...

Da sansa fiecarei zile ...

• Intreaga lume ...

Intreaga lume ...

• Fericirea este calea

Fericirea este calea

Pachet de masaj 24 sedinte
Pachet Masaj Friends: 24 de sedinte de masaj, la alegere, dintre urmatoarele tipuri: masaj terapeutic, masaj de relaxare, masaj anticelulitic, masaj sportiv, drenaj limfatic; Grup format din 2-4 persoane
Horoscop Ele.ro

01 Iul 2015

Horoscop zilnic Rac

(22 Iun - 22 Iul)

Nu este cazul sa iti faci griji care nu isi au rostul. Iti incepi ziua cu dreptul, la un n...

Realitatea.net
Cum sa faci omleta perfecta. 5 pasi simpli pentru un rezultat garantat
Mari reduceri la haine si incaltaminte, pe eMAG. Preturile, scazute cu 60%
Atentie! Greseala uriasa pe care o fac cei mai multi oameni cand folosesc prezervativul
220.ro
Prins in pat cu amantele
Rambo de Rusia
Ep. 23: Cand ai ascuns ceva prea bine
Click.ro
Corespondenţă din Grecia: La Atena protestează, în insule se distrează
Oana Radu ajunge la cuţit! Solista trebuie să-şi facă mai multe intervenţii chirurgicale
Pronostic nemilos pentru Miron Cozma şi televiziunea lui. Ce spun colegii de breaslă
Eva.ro
Bianca Dragusanu, apusul unei vedete. De ce nu mai e la moda?
Horoscopul lunii iulie. Descopera previziunile astrelor pentru zodia ta
Sex. 6 beneficii ale partidelor de amor facute dimineata. Cum te ajuta?
Ziare.com
Jim Carrey, catre guvernatorul Californiei: Fascistule!
Un designer faimos a postat un nud cu el pe Instagram, din greseala
Cele mai rautacioase glume de pe Net despre divortul lui Ben Affleck de Jennifer Garner
Copilul.ro
Modalitati de a-ti stimula bebelusul sa invete
Antrenamentul la olita: Semne ca este pregatit
Top zece jucarii pentru copii
RomaniaTV.net
Ne parasesc MARII ACTORI. S-a mai stins o stea
Elena Udrea, sarutari CRIMINALE cu un barbat, la restaurant. Cine este MISTERIOSUL IUBIT al fostului ministru
DOLIU in cinematografie! Fara el, TITANIC nu ar mai fi fost la fel. A MURIT dupa ce s-a prabusit cu avionul
SfatulMedicului.ro
Chitosanul: reducerea nivelului de colesterol si a greutatii corporale
Dieta Atkins: ghid pentru incepatori
Patrunjelul: beneficii asupra sanatatii
Evz.ro
BEIZADELELE sfidatoare din SCOLILE PRIVATE se BALACESC in lux. Ce posteaza elevele obraznice pe retelele sociale | GALERIE FOTO
De ce FEMEILE traiesc MAI MULT decat barbatii. Imaginile de GROAZA care au facut inconjurul lumii
AMAZOANELE UCIGASE au TERORIZAT o lume intreaga. Antrenate de mici sa reziste la DURERE, treceau printre SPINI, TAIAU fara mila CAPETELE prizonierilor si MACELAREAU elefantii | GALERIE FOTO