Forum » Compatibilitati Horoscop european » Compatibilitate Taur - Fecioara

Compatibilitate Taur - Fecioara

by: JaponiaLove
am auzit ca femeia nascuta in zodia Taur se potriveste cu barbatul nascut in zodia Balanta, oare este adevarat?

JaponiaLove

hmm

13 Aug 2012, 13:07

da, ce-i drept, recent am mai auzit cateva lucruri despre barbatii nascuti in zodia Fecioara si nu am fost foarte incantata:(

Wonderland

Compatibilitate

30 Ian 2012, 18:01

din cate am auzit taurii se inteleg foarte bine cu fecioarele, insa depinde de la caz la caz; am o prietena in zodia taur care s-a despartit recent de prietenul ei (fecioara), motivele despartirii au fost numeroasele neintelegeri si conceptiile diferite

Realitatea.net
Lovitura crunta primita de Lucian Mandruta. Este terminat. Adevarul a fost dezvaluit
Top. Cele mai bune promotii pentru articole de gradinarit
Celine Dion a izbucnit in lacrimi in cadrul unui interviu! Afla ce drama traieste artista!
Ziare.com
Cantaret britanic gasit mort la 24 de ani
Nicoleta Luciu, despre tradare si TV: Lumea a inteles ca nu sunt doar "una care se dezbraca" Interviu
Actrita care a refuzat rolul principal din Fifty Shades of Grey si de ce
Click.ro
S-a ridicat din sicriu când rudele se pregăteau să o îngroape. Primele cuvinte ale «moartei»
Nicolae şi Elena Ceauşescu, sex de faţă cu gardianul care-l supraveghea pe «tovarăş»
Berecleanu se teme să n-ajungă în scaunul cu rotile
Eva.ro
Sex. 7 sfaturi pentru a atinge orgasmul simultan cu iubitul tau
Romania mondena. Totul despre sarcina Andrei. Cum a pastrat secretul?
Sanatate: Terapia care stimuleaza vaginul si trateaza incontinenta urinara
Copilul.ro
Cum implici copilul in pregatirile de Paste?
Probleme controversate de parenting. Tu cum le rezolvi?
7 crafturi de Pasti pentru copii
RomaniaTV.net
ANUNTUL ASTEPTAT de toti fanii: ANDRA este, din nou, insarcinata
Gabriela Cristea a trecut prin momente de groaza: "E insarcinata si a suferit un accident rutier"
DRAMA. A MURIT IN URMA CU PUTIN TIMP!!!
SfatulMedicului.ro
Compatibilitatea sexuala
Stabilirea fertilitatii
Care este cel mai bun ulei pentru gatit
Evz.ro
Ce detin opt din zece femei. Cele mai tari LUCRURI INTIME din lume | GALERIE FOTO
Bebe Cotimanis, despre Mihaela Radulescu: ¬Apriga, TAIOASA¬. Cum isi caracterizeaza actorul colegii de la ¬Romanii au talent¬
Cercetatorii au studiat mersul femeilor. Iata concluziile la care au ajuns