De vorba cu plasticianul - Dr. Cristian Nitescu

Ai nelamuriri sau vrei sa afli mai multe detalii legate de o anumita interventie estetica? Dr. Cristian Nitescu, medic primar in chirurgie plastica si estetica, iti va oferi raspunsul dorit, in termen de 48 de ore.

Redensificarea fetei

by: ginie_pp
Auzind de Teosyal Redensity Skin, ca e asa recomandat si premiat, am stat putin pe ganduri la inceput, dar dupa mi-am zis sa il incerc. Si-asa imi doream de mult timp sa imi fac un tratament cu acid hialuronic. Tot timpul am folosit creme antirid si de restructurare a pielii, iar acum simteam ca trebui sa trec la alta etapa. Am fost, bineinteles, la o clinica specializata pentru tratament si m-am pus la punct. Eu am solicitat interventia la nivelul fetei si al gatului, pentru redensificare si hidratare si ca sa vezi, in ambele zone a dat roade. Acum sunt intrebata des care e secretul pielii mele luminoase si a ridurilor netezite. Spun tuturor celor care sunt interesati la ce am apelat, nu ma ascund. De aceea vreau sa le recomand si celor pe care nu ii recunosc aceasta solutie pentru frumusete la orice varsta. Cititi mai multe despre acest filler pe http://www.celmaipuracidhialuronic.ro/fillere-teosyal/.

Nu s-a postat nici o replica.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!