Camera bebe

by: jiju
Buna viitoarelor si proaspetelor mamici!
Vreau sa va rog sa mi spuneti cum a fost nasterea pentru voi. Eu o sa nasc prin cezariana si imi este f frica. Am ales sa si recoltez celule stem, insa voi fii anesteziata total, asa ca n am sa pot vedea procesul intreg. Am semnat cu Baby Stem si sunte ff multumiti de ceea ce urmeaza sa se intample! In plus, voi cum v-ati amenajat camera celui mic? Eu am luat patut, masa, dulap nu inca... ce este absolut necesar? Va salut!

uriasul

uriasul

camera bebe

05 Apr 2017, 08:59

Dupa nasterea prin cezariana refacerea dureaza ceva mai mult decat atunci cand nasti naturali, dar stiu si cazuri cand fetele s-au refacut mai repede si totul a fost ok.Absolut necesar, dupa parerea mea este masa de infasat, mai ales daca vei naste prin cezariana.In patut fetita mea a dormit doar 2-3 nopti pentru ca apoi a fost luata in pat si acolo a ramas :). Ar trebui sa iei in calcul si igienizarea camerei camerei si sa folosesti o lavabila non toxica, eu asa am facut, am dat cu aeria gold si nu a ramas niciun fel de miros si in plus este si antibacteriana

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!