Slabire

by: carmen22
Diete ce au functionat

paula01

paula01

Sportul si slabitul

20 Apr 2017, 10:52

Eliminarea kilogramelor se poate face si prin sport sau e obligatoriu sa luam si pilule?

zette

zette

Slabire eficienta

24 Nov 2016, 10:46

De slabit se slabeste doar cu sacrificii si cu foarte multa munca. Restul metodelor pot sa functioneze si ele cu conditia sa se schimbe stilul de viata.

naturista

naturista

Informarea functioneaza in primul rand

19 Sep 2016, 19:51

Si dietele si procedeele de slabit difera de la om la om, de la caz la caz, de la varsta la varsta si de la boala la boala :(. Pe bariatrie.ro sunt toate informatiile despre operatiile de slabit cand se recomanda si cand este de ajuns doar nutritionstul si dieta...

andreiutzul

andreiutzul

Miscare

17 Mai 2016, 11:55

Miscarea ramane de departe cea mai eficienta metoda pentru a scapa de kilogramele care s-au depus rapid. Exercitiul zilnic tonifiaza corpul si e responsabil de pierderea kilogramelor in exces.

sotea

sotea

Exercitii zilnice

13 Ian 2016, 10:54

O slabire armonioasa se poate produce doar daca se face intr-un ritm normal, nu intr-unul accelerat. Pentru a se realiza acest lucru e absolut obligatoriu sa se faca exercitii fizice in fiecare zi. Ele ajuta nu doar la arderea grasimilor dar si la tonifiere.

margo80

margo80

Miscare si alimentatie adecvata

11 Aug 2015, 13:31

Miscare si alimentatie sanatoasa. Acestea sunt cele doua conditii esentiale pentru a slabi. Ce se face pe langa pentru a accelera metabolismul si implicit pentru a arde grasimile sunt si acele activitati binevenite.

fodorp

fodorp

Slabit

27 Apr 2015, 13:24

Pentru a pierde kilograme e foarte important sa se faca sport. Fara exercitii fizice nu se poate slabi.

mirtea

mirtea

Pastile de slabit Thermacuts

16 Mai 2014, 15:13

Zilele astea am terminat o cutie din acest supliment, si nu prea vad rezultate atat de mari. Mai am inca 2 cutii. O sa duc tratamentul pana la capat si apoi o sa revin cu detalii despre evolutia mea!
Poate ca o sa incep si eu sa slabesc in viitorul apropiat!

maria982

maria982

Pastile de slabit Ultra Slim

17 Apr 2013, 11:58

In cazul meu au functionat niste pastile de slabit numite Ultra Slim. Le-am luat de pe www.ultra-slim.ro si am slabit in 2 luni 10 kg. Din ce stiu eu astea functioneaza in functie de metabolismul fiecarei persoane in parte. Se pare ca in cazul meu au functionat!
O zi faina!

silvia33

silvia33

nu te ingrijora.

23 Nov 2011, 17:20

incearca sa mananci sanatos.sa nu lipseasca din alimentatie salatele,fructele,legumele.esti sedentara? daca da,va trebui sa faci cat mai multa miscare. si inca ceva:bea 2l de apa pe zi cu inghitituri mici.am observat di cea ce ai scris ca nu ai multe kl in plus. masaj ai incercat? poate ai nevoie de remodelare si e vorba de o slabire in circumferinta.eu sunt maseuza de profesie de ani buni si ma confrunt aproape zilnic cu astfel de probleme minore.cred-ma ca sunt multe alte cazuri mai grave!

carmen22

carmen22

Diete personalizate

25 Oct 2011, 15:05

Nu vreau sa dau jos decat 3/ 4 kg, ce sa fac la medic sa rada de mine?! E ca si cand as lua un taxi pentru o suta de metri.

japonialove

japonialove

nu exista asa ceva

20 Oct 2011, 14:53

cel mai bine este sa faci o vizita la medic si sa-ti spuna exact ce sa faci pentru a slabi; daca urmezi diete aiurea, "personalizate", cine stie in ce complicatii dai

carmen22

carmen22

Diete personalizate

20 Oct 2011, 13:46

Buna fetelor,

Vreau sa stiu daca a tinut cineva o dieta personalizata, din acelea care sunt pe net si trebuie sa trimiti sms cu 3/ 5 euro. E ceva serios sau e o mare pacaleala?
Eu in momentul de fata de o astfel de dieta as avea nevoie, care sa respecte metabolismul meu, avand in vedere ca nu am nevoie de foarte multe kg in minus.

Recomandari

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!