masca pentru tenul gras

by: dtswme
O masca foarte eficienta pentru tenul cu probleme, gen cosuri, consta intr-un amestec de scortisoara cu miere albine..Amestecam 3-4 linguri de scortisoara cu miere albine ( miere poliflora, miere de salcam sau miere paduremana), insa, miere pui cate putin pana cand se face o pasta. Apoi, inainte de culcare, aplici aceasta masca pe zonele afectate de cosuri si te clatesti pe fata abia a doua zi de dimineata, cu apa calduta.
#amestecuriapicole #mierealbine #mieredesalcam #mierepoliflora #mieremana
http://mieresibiu.ro/api_amestecuri

eumirela12

eumirela12

Perle

29 Iun 2017, 20:44

Eu de asemenea pot recomanda din proprie experienta, crema Perle Bleue Visage Care Moustire, care m-a ajutat in toate problemele tenului. :) atat riduri cat si ten gras.

ginie_pp

ginie_pp

masca pentru ten acneic

09 Iun 2017, 10:55

Daca vrei un tratament rapid, cu rezultate care nu intarzie sa apara, incearca masca de fata de la BottegaVerde.ro, pe baza de namol din Marea Moarta. Este indicata in mod special tenului mixt sau gras, deoarece purifica in profunzime, fiind ideala si pentru a revitaliza un ten obosit si mat. In plus, se usuca rapid si nu ai nevoie sa stai ore in sir cu ea pe fata. Se recomanda sa fie folosita de 2 ori pe saptamana. Ai grija, insa, sa te demachiezi foarte bine inainte de a aplica tratamentul. Eu o folosesc de ani de zile si nu imi doresc sa renunt la acest produs niciodata.

julie1

julie1

HI

06 Iun 2017, 12:34

Hello,

My name is Julie kipkalya, i saw your profile today at (forum.ele.ro)became interested in you, i willalso like to know you better, i want you to send an email to me so that i can send you mypicture for you to know who i am, AND I HAVE SOME THING VERY IMPORTANT TO TELL YOU.Here is my email address (juliekipkalya@gmail.com) Hoping to hear from you soon.
Julie kipkalya

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!