tratament impotriva caderii parului

by: dtswme
Daca avem probleme cu caderea parului, putem utiliza propolis tinctura cu concentratie 30%. Apoi aplica tinctura pe scalp si maseaza energic. Spala-te normal. Repeta procedura de fiecare data cand te speli pe cap. Se pare ca propolisul are o actiune puternica impotriva caderii parului si stimuleaza regenerarea podoabei capilare.
#propolistinctura #propolisbrut
http://mieresibiu.ro/produse_apicole/propolis/tinctura_propolis

ginie_pp

ginie_pp

tratament pentru caderea parului

13 Iul 2017, 12:55

Important este si cum avem grija de parul nostru, mai ales vara, cand caldura excesiva deshidrateaza si usuca parul, iar radiatiile uv il afecteaza in profunzime. Eu folosesc si le recomand si prietenelor mele Masca Regeneratoarea pentru par cu unt de shea si proteine de grau pe care am descoperit-o la BottegaVerde.ro Cu ingrediente naturale, aceasta masca mi-a regenerat parul complet iar varfurile despicate au disparut.

julie1

julie1

HI

06 Iun 2017, 12:36

Hello,

My name is Julie kipkalya, i saw your profile today at (forum.ele.ro)became interested in you, i willalso like to know you better, i want you to send an email to me so that i can send you mypicture for you to know who i am, AND I HAVE SOME THING VERY IMPORTANT TO TELL YOU.Here is my email address (juliekipkalya@gmail.com) Hoping to hear from you soon.
Julie kipkalya

eumirela12

eumirela12

Senso Duo Oil

17 Mai 2017, 20:17

Cel mai bun mod sau produse cunoscute de mine si care chiar ajuta in aceasta problema, sunt produsele gamei Senso Duo Oil. Pot fi citite mai multe informatii pe internet, produsul isi merita pana la ultimul banut :)

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!