celule stem

by: ginie_pp
Buna! Eu cand am nascut-o pe fetita mea, Stefania, am recoltat si celule stem si am apelat la seviciile celor de la Babystem. M-am documentat foarte mult inainte si am intrebat toata lumea pe care o cunosteam, , iar cand m-am intalnit cu ei m-am convins de profesionalism! Sunt prompti, stiu ce fac si cum sa te indrume! Am fost foarte multumita!

ginie_pp

ginie_pp

recoltare de celule stem

14 Iun 2017, 11:02

Buna, orice parinte trebuie sa apeleze la o banca de celule stem. Noi am ales sa recoltam, asa copilul nostru va avea sansa la o viata lunga, fara sa ne gandim ca se poate imbolnavi grav. Eu si sotul meu am observat promptitudinea si profesionalismul echipei medicale de la Baby Stem si ne-am decis sa colaboram cu ei. Au fost mai multe lucruri care ne-au determinat: stocarea se face in sase esantioane–trei esantioane, fiecare apt pentru un eventual transplant si inca trei mini esantioane destinate testelor de compatibilitate, Seracell este banca numarul 1 in Germania si dispune de doua dintre cele mai importante acreditari GMP, ne-au aratat cum sunt transportate probele si intr-adevar e totul in regula.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!