Forum » Pastila astrologica » aceeasi zodie

aceeasi zodie

by: Moderator
cum se inteleg nativii din aceeasi zodie?

JaponiaLove

eu ma inteleg foarte bine

15 Feb 2012, 16:27

cu persoanele nascute in aceeasi zodie ca si mine...bag de seama ca avem gandirea asemanatoare si acelasi simt al umorului....ironic:)):)):))

Subiecte noi in forum
A inceput sezonul nuntilor si al botezurilor!
by: Pami_pamela
Hello tuturor! Iata ca a trecut Pastele si "s-a dat liber" la nunti si botezuri! Voi de unde va alegeti tinutele?Eu am descoperit Talis l'at...
Cum ne imbracam in primavara asta ploioasa?
by: Axi_alexandra
Buna, voi de unde va mai cumparati hainele in aceasta primavara capricioasa?Mie imi place sa ma imbrac comod dar in trend, de aceea am ales ...
calculi renali
by: Mirela*
Nu stiu cati dintre voi ati avut probleme cu calculii renali, insa eu m-am confruntat cu problema asta si pe langa toate durerile pe care bo...
BB CREAM TONYMOLY
by: AnnaPsP
Buna fetelor am si eu o intrebare.De curand am aflat ca si la noi se vand celebrele BB cream-uri coreene, am descoperit brand-ul TONYMOLY (w...
BB Cream TONYMOLY
by: AnnaPsP
Buna fetelor am si eu o intrebare.De curand am aflat ca si la noi se vand celebrele BB cream-uri coreene, am descoperit brand-ul TONYMOLY (w...
Mesaje noi in forum
Usi de interior
by: starporta90
Eu am cumparat din Stefan Cel Mare(colt cu intersectia cu Lizeanu), usile vin pe...
Usi de interior
by: starporta90
Eu am cumparat din Stefan Cel Mare(colt cu intersectia cu Lizeanu), usile vin pe...
pt kream29
by: daniela210
Am platit ceva bani dar nu-mi pare rau .Pt mine conteaza ca s-au rezolvat proble...
Pastile potenta
by: bogdando
Exista atatea pastile pentru aceasta afectiune pe piata romaneasca incat nici n...
Scapati de celulita!!!
by: mihaelamasaj
Buna fetele.Sunt 8 ani de cand practic masajul si chiar cu rezultate spectaculoa...