Forum » Pastila astrologica » clarvazatori

clarvazatori

by: ioni1983
Buna, fetelor :)Tocmai am fost la o clarvazatoare, care mi-a ghicit tot (trecut, prezent, acum nu stiu cat o fi ghicit din viitor :)) si as vrea sa stiu si parerea voastra. Pe mine m-a cam lasat masca. A mai fost vreuna idntre voi? Cat sa ma incred in ea? Mersi frumos :)

yadoon

buna

22 Oct 2014, 12:32

ajuta ma si pe mine cu datele clarvazatoarei.scrie mi pe mail yadoon_ki_baraatt@yahoo.com.sau oricine cunoaste pe cineva bun,ca de sarlatani sunt satul.

yadoon

rugaminte

27 Sep 2014, 18:25

te rog ajuta ma cu nr de telefon al doamnei clarvazatoare la care ai fost. iti multumesc.

drinceanu_costica

intrebare

26 Aug 2014, 12:07

Cum se numeste clarvazatoarea aia la care ai fost? Sunt curios

drinceanu_costica

intrebare

26 Aug 2014, 12:04

Cum o cheama pe tipa aia cu nr tel 0727206223? Eu am sunt s vad ca e tip

Domnul_X

pt clarvazatoare

07 Mai 2014, 11:03

de unde este, un nr de tel....

andrada.i.vadean

buna

04 Mai 2014, 21:29

doamnele pe care le-ati mentionat ca ar fii clarvazatoare sunt de etnie roma?cat va costat o sedinta?

andrada.i.vadean

buna

04 Mai 2014, 21:22

doamnele pe care le-ati mentionat ca ar fii clarvazatoare sunt de etnie roma?cat va costat o sedinta?

AlinaStoian

Buna

24 Mar 2014, 18:27

Eu merg de mult la o clarvazatoare in Bucuresti.De cate ori am de luat o decizie importanta ma duc la dansa.
Eu va recomand cu drag:0727206223
Astept sa imi spuneti cum a fost.

Miha2014

Ghicit, clarviziune

08 Feb 2014, 20:00

Buna seara! Si eu ma duc de ani de zile la o tipa care ghiceste in carti, tarot...si are clarviziune. Mai mult, ma ajuta si cu tratamente energetice, de curatare etc....am fost cam sceptica la inceput, dar e buna!!!
Daca aveti nevoie, o cheama Catalina Parvu si are tel:0766.758.711 Bafta, sper sa fiti multumiti :)

magduta

buna

09 Ian 2013, 02:15

consuela 30
Te rog mult sa-mi dai si mie adresa doamnei clarvazatoare,sunt itr-o situatie neplacuta si as vrea sa ma ajute.
Iti multumesc.

Sunshine84

clarvazatori

20 Aug 2012, 09:44

eu zic ca este mai bine sa ne vedem de ale noastre, chiar daca unele chestii se adeveresc, este bine sa ne ferim de acest fel de persoane, care pretind ca ne pot ghici viitorul sau ca pot face anumite "vraji".

CONSUELA30

CLARVAZATOARE SAU INGER?

03 Feb 2012, 14:27

VREAU SA VA SPUN CA SUNT UN OM INTEGRU CARE NU AM CREZUT NICIODATA IN ASA CEVA. DAR AM INTANLIT O DOAMNA CARE M-A IMPRESIONAT. NU ESTE DE ETNIE ROMA SI NICI NU FACE AVERE DIN HARUL CU CARE S-A NASCUT. E JURIST DE PROFESIE SI DESTUL DE TANARA. MI-A SPUS TOTUL DESPRE MINE CHIAR SI CEL MAI IMPORTANT SECRET AL VIETII MELE. CAND MI-AM GHICIT LA DANSA ANUL TRECUT MI-A EXPLICAT PENTRU VIITOR NISTE EVENIMENTE CARE URMA SA SE INTAMMPLE IN VIATA MEA. CITEZ<>. VREAU SA VA SPUN CA DUPA TZUNAMI LA JAPONEZI COPILUL MEU A VENIT ACASA, EXACT A DOUA ZI DUPA. ARE UN STIL APARTE DE A DEZLEGA VRAJI TI LE LOCALIZEAZA SI ITI SPUNE UNDE LE AI SI APOI TE INVATA CUM SA LE DISTRUGI, IAR DUPA ACEEA FACE UN RITUAL DE DEZLEGARE.CE E APARTE ESTE CA NU TE STIE ITI AUDE DOAR VOCEA SI ITI SPUNE TOT SI UNDE LE AI, DACA LE AI IN CASA ITI DESCRIE CASA. E UN OM CU SUFLET MARE. I-AM SPUS CA NU AM BANI SA LE DESFAC SI M-A LASAT CU BANII SA-I PLATESC IN DOUA RATE, FARA SA MA SUNE CAND II DAU. AM AJUNS

tecsux

unde

18 Mar 2011, 08:23

Unde sta tipa?

tashulina

Acu

15 Sep 2010, 11:07

nu ar trebui sa va avantati in a asculta orbeste pe oricine pare ca stie ceva din trecutul vostru...

liubovi

please

14 Sep 2010, 16:23

Ioni, poti te rog sa-mi dai mai multe detalii despre doamna la care ai fost? Sunt intr-o situatie foarte dificila si vreau sa stiu incotro s-o apuc. Mersi mult de tot

ioni1983

Tii cont de ce zice?

14 Sep 2010, 15:58

Mie mi-a ghicit inclusiv orasul de unde sunt (cu o mica aproximatie). Faza e ca am o prietena care se duce de ceva timp la clarvazatoare si o asculta cuvant cu cuvant cand e sa ia decizii importante. Si-i merg toate bine.

Lilly_Buterfly

Si eu

14 Sep 2010, 08:31

am fost acum ani buni la o tanti care "avea har", spuneau cei din jur.

Mi-a zis chestii generale, cu o singura exceptie: ceva ce nici macar eu nu stiam, din trecutul meu, dar care mi-a fost confirmat de catre parinti...asa ca nu stiu ce sa zic...poate unii chiar "vad" dincolo de noi....