Forum » Pastila astrologica » ghicit in cafea si carti

ghicit in cafea si carti

by: ionela288
daca stiti pe cineva care ghiceste, astept raspuns.

brunetica899

Pt jojo

30 Aug 2014, 13:17

doamna k nr de telefon 0721920404 zice bine sau tot minciuni?

brunetica899

Pt jojo

30 Aug 2014, 13:15

M

brunetica899

buna,

30 Aug 2014, 13:04

nu stiti doamna ADRIANA ghiceste bine?

kream29

Pentru drinceanu_costica

27 Aug 2014, 16:18

Buna ziua! Am gasit aceasta pagina http://www.tamaduitorul-clarvazatorul-stefan.eu/. Nu am apelat dar sunati si incercati. Scriu ca nu iau bani, ci lasa la atitudinea fiecaruia.Sa ne spuneti si noua daca va spune ceva concret.

drinceanu_costica

recomandare

26 Aug 2014, 11:22

Imi poate recomanda cineva un clarvazator sau clarvaztoare, care sa rezolve probleme de ordin sentimental? Mi se par toti neseriosi. A fost cineva? A reusit?

kream29

Pt jojo!

24 Aug 2014, 09:02

Jojo tu ai fost la doamna cu cartile?S-a adeverit ce ti-a zis sau doar ii faci reclama?Da in carti fata in fata sau la telefon?Pe unde locuiesti si cat dureaza sedinta?Multumesc!

jojo

carti si tarot

22 Aug 2014, 13:00

costul unei sedinte la doamna cu nr de tel 0771224119 este 30 lei

jojo

carti si tarot

22 Aug 2014, 12:53

Doamna de care v-am spus mai jos da si consultatii gratuite clientilor fideli prin telefon atunci cand au probleme,sunati la nr 0771224119

kream29

TAMADUITORUL GABRIEL

17 Aug 2014, 19:12

Buna seara!As dori sa stiu cine a mai apelat la tamaduitorul Gabriel si daca i s-au rezolvat problemele! Multumesc!

kream29

TAMADUITORUL GABRIEL

17 Aug 2014, 19:12

Buna seara!As dori sa stiu cine a mai apelat la tamaduitorul Gabriel si daca i s-au rezolvat problemele! Multumesc!

jojo

carti si tarot

12 Aug 2014, 15:34

Sunati la nr 0771224119,ghiceste in carti si tarot ,30 lei

jojo

carti si tarot

12 Aug 2014, 15:34

Sunati la nr 0771224119,ghiceste in carti si tarot ,30 lei

jojo

ghicit in cafea si carti

26 Iun 2014, 21:12

Cunosc o doamna bruneta,cu foarte mult bun simt,ghiceste foarte bine in carti si cafea,daca renuntati la prejudecatile despre culoarea pielii,nu veti regreta.Va va ajuta foarte mult cum m-a ajutat si pe mine,in multe probleme,este o femeie deosebita. Tel 0721920404

xyz_11

Pentru Kream29

17 Iun 2014, 16:31

Buna,
Nu s-a intamplat nimic din ce mi-a spus! Oricum nu ma mai duc in viata mea sa imi ghiceasca cineva, mi se pare o pierdere de timp si de bani, daca sunt numai sarlatani si impostoare! Mai bine va duceti sa aprindeti o lumanare, e mai sanatos!

kream29

Pt. xyz_11

03 Iun 2014, 15:53

Buna! Chiar te rog sa mai scrii daca ti s-a adeverit ceva din ce ti-a zis Elena. La mine nu s-a adeverit nimic desi au trecut aproape 4 luni. Ea zicea ca totul se intampla intr-o luna.Cei care mint ca au fost nu stiu unde si ca ce li s-a ghicit asa a fost sa nu mai faca reclama falsa.

xyz_11

Pentru kream29

02 Iun 2014, 11:39

Nu stiu ce sa mai zic! Da, si la mine s-a laudat ca ce zice ea este perfect si ca se indeplineste, asta dupa ce am stat si am ascultat laudele de sine! Eu cred ca cei care dau in carti isi fac singuri reclama aici! Nu este vina lor, este vina noastra celor care ii credem! Daca a mai fost cineva la Elena sa scrie si sa ne spuna parerea, si nu numai la ea. Ca sa stim cu totii unde mergem si de ce ne lovim!

kream29

Tamaduitorul Gabriel

30 Mai 2014, 11:25

A apelat cineva la tamaduitorul Gabriel in afara de daniela210 si daky.arimia?As dori sa aflu si alte pareri ca sa nu ma apuc sa dau banii degeaba cum am dat si Elenei. daky.arimia este Daniel Arimia, adica chiar tamaduitorul gabriel si daniela210 ma gandesc sa nu fie tot el si sa isi faca reclama singur. Multumesc!

kream29

Pt. xyz_11

28 Mai 2014, 11:40

Buna xyz_11! Ce sa spun de ea? Pacat ca unii oameni fac reclama altora aiurea.Credeam ca aici intra oameni seriosi. de ce o fi recomandat-o gabbi_b, nu stiu!Eu am asteptat-o ceva in intersectie ca venea de la spital. Mi-a spus ca fusese de garda.Tie ti-a spus ca s-a lasat de medicina. Se lauda foarte mult ca ce zice ea asa este.Dar la mine nu s-a adeverit nimic.

xyz_11

Pentru kream29

27 Mai 2014, 16:05

Buna! Multumesc pentru raspuns! :))) Mi-am adus aminte ca mie mi-a spus ca a fost plecata in Statele Unite cu bursa. Intre timp din vorba in vorba am aflat ca au mai fost si niste colege de serviciu si un amic la ea. Lui le-a spus ca a lucrat la spitalul Elias si ca s-a lasat de medicina. De indeplinit ce mi-a zis ea, pana acum nimic, cel putin mie. Probabil ca voia sa isi faca sau sa i se faca reclama.

kream29

Pt xyz_11

23 Mai 2014, 14:30

Buna! Nu s-a intamplat nimic din ce mi-a zis desi au trecut 3 luni. Am vrut sa o sun sa ii zic dar m-am lasat pagubasa.Imi zicea ca o sa mi se mareasca salariul foarte mult.Eu stiam de o marire, dar mi-au marit mai putin decat stiam eu.Deci nici vorba de marea marire.Ca o sa cunosc un tip venit din alt oras care are multi bani, si ca o sa il intalnesc la serviciu. Nici vorba.Ca o sa moara cineva.Nici asta nu a fost adevarat. Numai minciuni. Nu stiu cine a recomandat-o.Cred ca a vrut sa ii faca reclama sa castige bani.Si mie mi-a zis ca a fost in moarte clinica si ca a locuit in Rusia.

xyz_11

Pentru kream29 si nu numai

23 Mai 2014, 10:50

Buna,
Kream29, intre timp s-a indeplinit ceva din ce ti-a spus Elena? Am reusit sa ajung si eu la ea, dar nu am mai avut timp sa intru sa postez. Mi-a spus generalitati, acum sa fim seriosi toti am trecut printr-o despartire, certuri, probleme, etc...plus ca mie mi-a spus ca a fost in moarte clinica si ca este medic la Spitalul Regina Maria si la Universitar :))) A mai fost cineva la ea?

jojo

ghicit in carti si cafea

22 Mai 2014, 10:04

Apelati cu incredere la Adriana,are rabdare ,va lamureste,tot ce spune se indeplineste,are mult bun simt,va poate ajuta in multe probleme ,cum m-a ajutat si pe mine,si ii sunt recunoscatoare,tel 0721920404

daniela210

pt kream29

23 Apr 2014, 09:19

Am platit ceva bani dar nu-mi pare rau .Pt mine conteaza ca s-au rezolvat problemele.

kream29

Pt daniela210

10 Apr 2014, 21:02

Buna seara!Cat ati platit pt ritualuri?Va multumesc ot sfaturi.

daniela210

Pt kream29

08 Apr 2014, 23:01

Rezolvarile au inceput dupa o perioada de doua luni ,dar din cate stiu de la dansul,difera de la caz la caz....

claudiapreda

Am fost si eu la cineva

07 Apr 2014, 16:14

Eu am descoperit o doamna in Bucuresti, despre care citisem pe forumuri ca ghiceste in cafea.
Am fost de mai multe ori la ea si singura, si cu o colega.
Mie mi-a interpretat semnele foarte bine si multe din ce mi-a zis s-au adeverit.
La sfarsit imi face descantece pe care le stie de la batrane
Daca vreti sa incercati si la ea, eu va las numarul ei: 0721989698

kream29

Pt daniela210

04 Apr 2014, 20:58

Multumesc pt sfaturi Daniela! As dori sa te mai intreb cam la cat timp ai inceput sa vezi ca viata ta s-a schimbat in bine dupa ce ai terminat ritualurile?

daniela210

pt kream29

02 Apr 2014, 14:20

Am terminat ritualurile,mi s-a schimbat viata radical in bine.Nu este tigan,este un barbat cam la 30 de ani.Iti dau un sfat daca ai de gand sa incepi cu acest om,tine pt tn pana termini ce ai de facut.Tot timpul imi spunea sa nu stie nimeni ,la inceput mi s-a parut aiurea dar pe parcurs am inteles dc imi spunea asa.Pt k dansul imi facea un bine si alte pers imi faceau rau.

kream29

Pt daniela210!

31 Mar 2014, 17:56

Dupa ce ai terminat ritualurile a inceput sa iti mearga bine?Cam ce varsta are dl Gabriel?Este tigan?Multumesc!

daniela210

pt kream29

27 Mar 2014, 19:39

eu am si terminat ritualurile,am fost la dansul la domiciliu dupa vre-o sapte ritualuri pt ca nu avea timp sa ma primeasca ma programat si m-am dus dupa o luna si ceva.

Mesaje noi in forum
suplimente naturale marire potenta
by: marianinu
Am folosit o perioada de 1 luna Vigrax a dat rezultate bune. La indemnul unui pr...
utilizare gratuita a platformei Astro Mercur
by: gabriank
Pana la echinoctiul de toamna (inclusiv 23 septembrie 2014) poate fi folosita, g...
Acaiberry900
by: paula01
Pe mine m-a ajutat sa mai slabesc suplimentul Acaiberry900. Am cumparat produsu...
am folosit produse naturale pt a ma vindeca
by: alexandradana20
Eu m-am luptat cu acnee din scoala generala, mereu am avut probleme cu acnee din...
Stalon Neo
by: exari.constantin
Mai bine incearca Stalon Neo de la Vision, capsulele sunt din plate naturale si ...