Putin ajutor cu laptele autobronzant de la Gerovital

by: madalinggabriel100
Buna ziua. Stiu ca poate este ciudat sa vedeti un baiat pe aici, dar am nevoie de putin ajutor si cateva sfaturi de la voi. Sunt la prima experienta cu tot ce tine cont de autobronzante. Am cumparat un lapte autobronzant Gerovital Sun si as dori cateva informatii de la cei priceputi :) Am pielea destul de alba si as dori sa fac ceva in legatura cu asta pentru ca nu prea am timp de stat la soare. Stiu ca trebuie sa imi exfoliez pielea destul de bine in timpul dusului, iar apoi pe pielea uscata aplic autobronzantul. Intrebarea mea este: Dupa ce am aplicat produsul de la Gerovital mai este nevoie sa aplic si o crema hidratanta dupa ceva timp sau nu mai trebuie? Iar a doua zi, spre exemplu aplic prima zi seara pe la ora 21:00, a doua zi trebuie sa mai exfoliez din nou pielea? Sau fac dus, astept putin sa se usuce pielea si aplic din nou autobronzantul? Va multumesc mult pentru raspuns, sunt nou in toata treaba asta si vreau sa vorbesc cu cei care stiu, oamenii care au experienta in acest domeniu ofera cele mai bune si folositoare sfaturi. O zi frumoasa sa aveti :)

Nu s-a postat nici o replica.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!