Forum » Produse naturiste » Cum scap de paduchi?

Cum scap de paduchi?

by: Moderator
Fiica mea a luat paduchi de la scoala, si as dori sa stiu cum pot sa scap mai repede de ei. Stiti vreun remediu?

Nu s-a postat nici o replica.

Subiecte noi in forum
Talis l'atelier creatif
by: LisaLupone
Buna, si eu am descoperit www.talis.ro si ma declar pe deplin incantata! Mi-am achizitionat de la ei o rochita pentru Paste foarte frumoasa ...
Sarcina
by: mikici
Daca o femeie este insarcinata si bebelusul este in pozitie posterioara atunci poata naste natural?
Echipa cooltrends.ro cauta scriitori articole
by: maria19811
Noul editorial cu si despre femei Cool Trends e in cautare de tineri(e) pasionati sa scrie online.Ai talent si iti place sa te faci cunoscut...
posibil?
by: vera.madyy
Buna, la cati ani ma pot duce singura sau cu o prietena(exclus parinti), la medicul ginecolog pt un avort? si mai am ceva sa va intreb: In ...
Liceu pentru copilul meu
by: oana_678
Buna, Eu sunt elev la liceul Cronos si pot sa spun ca de-a lungul anilor, am dezvoltat o adevarata si sincera aprecieres fata de profesori s...
Mesaje noi in forum
Buna
by: alynnare
Buna tuturor,Si eu am aceeasi problema, am foarte multe haine pe care nu le mai ...
Tratamente pentru hemoroizi
by: kissmarius.marius
Constipatia este principalul factor care duce la aparitia hemoroizilor. In prima...
Da! MissGrey!
by: DidiMihaiescu
Buna fetelor, am accesat si eu www.missgrey.ro si ma declar incantata! Mi-am ach...
Rinoplastie
by: Andree_a
Buna ziua. Eu am suferit tare mult in tinerete din cauza nasului meu acvilin, pa...
Bolile cu transmitere sexuala
by: Greta_
Daca folosesti prezervativ pentru toate tipurile de sex: oral, vaginal si anal,...
Sondaj

Crezi ca este posibil sa-ti gasesti jumatatea la un blind date?