Forum » Sfaturi » Cum pot sa-mi vand din haine la second hand?

Cum pot sa-mi vand din haine la second hand?

by: clipe000
Eu as vrea sa-mi vand din haine la SH, oare cumpara? daca de ex m-as duce la un magazin si i-as intreba m-as face de ras? Am multe haine in stare buna si chiar nu le mai port...

madysi.catalinduna

Hainute

04 Aug 2014, 15:39

madalina.duna@yahoo.com, 0765501891

madysi.catalinduna

Hainute

04 Aug 2014, 15:34

Vand haine dama, majoritatea nepurtate, altele purtate o singura data, de firma (Zara, mango, atmosphere, terranova etc) si de calitate buna. Majoritatea sunt bluze, blugi ai fuste. Baxul contine 70 de produse cu 7 lei bucata

florentina.proevents

vand haine copii 0-3 ani

30 Iul 2014, 01:19

Buna ziua, vand in jur de 100 bucati haine diverse pentru copii, in stare foarte buna, fara rupturi sau pete la preturi foarte mici, intre 1 ron si 5 ron/bucata.
Pentru fotografii ma puteti contacta la popescu.florentina82@gmail.com

mishacrys

cumpar haine uzate

30 Apr 2014, 07:25

Buna ziua tuturor! Cine doreste sa-si vanda hainele pe care nu le mai poarta din diferite motive sau articole de casa, jucarii...le cumpar eu. 072456 56 59. Ne auzim la telefon pentru detalii.

mishacrys

cumpar haine uzate

29 Apr 2014, 07:27

Buna ziua tuturor! Cine doreste sa-si vanda hainele pe care nu le mai poarta din diferite motive sau articole de casa, jucarii...le cumpar eu. 072456 56 59. Ne auzim la telefon pentru detalii.

alynnare

Buna

15 Apr 2014, 17:16

Buna tuturor,
Si eu am aceeasi problema, am foarte multe haine pe care nu le mai port - unele nu le-am purtat niciodata - si as vrea sa le vand. Am vazut unele fete pe facebook care isi vand hainele...dar parca nu imi vine sa procedez si eu asa. Sunt magazine de second-hand care cumpara? eu sunt din Valcea.

ElenaLVasilescu

ma intereseaza oferta lui dayanna77

20 Mar 2014, 23:39

cum putem sa luam legatura?

alex.marias.9

poti sa vinzi usor online

08 Feb 2014, 04:58

Poti sa le pui pe mercador sau pe okazii...

Si iti recomand Baza Nationala a Clientilor Neseriosi, www.ClientiNeseriosi.ro , unde se poate verifica fiecare client nou, se pot adauga cei care nu ridica coletele ramburs si se poate recupera Paguba taxa de transport Tur-Retur, caci multi de obicei accepta sa o plateasca ca sa fie scosi ....

Adica sa verifici acolo un potential client inainte de a-i trimite un colet :)

Firmele de telefonie Mobila au Preventel, iar bancile au Biroul de Credit, baze nationale de date cu clientii care au dat tepe in domeniul lor, era nevoie si de o Baza Nationala de date cu teparii Magazinelor Online care nu ridica coletele...

vintagecloset

Vinde haine pe vintagecloset.ro

27 Ian 2014, 12:42

Magazin online unde poti cumpara haine sau poti vinde hainele de calitate pe care nu le mai folosesti pe cash sau puncte bonus. Contacteaza-ne la adresa contact@vintagecloset.ro

pacuraru.daniel.37

Cum sa vinzi in online?

21 Ian 2014, 14:39

Prezentare VIDEO - Cum vinde Oana in Facebook?
http://www.hermesit.ro/solutii/magazin-online-in-facebook.html

*Incerci gratuit 30 de zile.
*Testezi DEMO online.

ioana2013ionescu

HEIII!!!!

10 Dec 2013, 18:57

De ce sa schimbam hainele, sau de ce sa ne luam haine second hand? Acum exista o varianta super tare, pe ppt.ro gasesti sa cumperi haine noi si calitative la preturi foarte mici...
Va sfatuiesc sa intrati, sigur nu veti regreta!

Corina4

haine

14 Nov 2013, 22:16

Hey,vizitati si pagina mea cu haine si accesorii :)
https://www.facebook.com/Myvintagestuff?bookmark_t=page

corinaioan172

haine si diferite accesorii

03 Aug 2013, 10:02

haine sh de firma zarra,hm ,versace,hugo boss etc

corinaioan172

genti louis vuitton si prada milano

03 Aug 2013, 10:01

super preturi am niste genti originale nu au defecte nu sunt chinezarii.care este interesata sa ma contacteze pe mail corinaioan172@yahoo.ro.pt poze si alte detalii

dayanna77

oferta

22 Iul 2013, 14:05

ofer 1 leu per kg de haine in stare buna(fara pete fara pupturi etc)

irisul

Haine ieftine de vanzare

28 Ian 2013, 01:24

Cea mai buna metoda sa-ti vinzi hainele este sa pui anunt pe site-uri, forumuri cu vanzari.

http://www.colocviu.ro/Thread-Haine-Foarte-Ieftine-de-Vanzare

buburuza29

blog

09 Nov 2011, 16:37

Buna, si eu ama avut aceeasi dilema si pana la urma mi-am facut un blog pe care am pus poze cu hainele pe care vreau sa le vand.
http://bulendre.wordpress.com/
pe trendzone ai reusit s avinzi ceva?

vikylusha

buna ,

04 Mar 2011, 11:55

uite eu miam facut cont pe trendzone.ro acolo imi postez produsele sacond hand, si fac schimburi cu altele, sunt si produse noi care le vand sau le dau tot la schimb este ff eficient si miam luat ff multe lucruri ff frumoase la schimb si vanzare!

criss84

Cum pot sa-mi vand din haine la second hand?

06 Sep 2010, 00:22

nici eu nu stiu ce sa spun de magazinele de haine SH...nu ma incata absolut ideea de a intra intr-un astfel de magazin. Cel mai bine ar fi sa iti faci un blog ( nu te costa decat un pic de timp) si sa le vinzi direct catre cumparatorul final:)

Scorpion_girl

da poti

13 Iul 2010, 11:48

incerca si la un targ sa le vinzi, stiu ca se organizeaza des astfel de manifestatii...

Autumn

Nu este

13 Iul 2010, 10:24

deloc o idee rea si cred ca nu va parea aiurea daca intrebati la un magazin de sh daca cumpara haine.

Singura problema care ar putea fi ar fi legata de pret, ca stiu ca ei achizitioneaza la preturi foarte mici hainele din afara, iar voi daca aveti si haine de firma nu o sa fie ok sa primiti cativa banuti pe ele.

clipe000

?

12 Iul 2010, 21:35

Adevarul este ca nu am cumparat niciodata de la SH fiindca imi este frica de boli. Nu poti fi sigur nici macar de hainele pe care le gasesti in mall-uri. O prietena si-a cumparat colanti de la Zara si a luat un fel de ciuperca... Nu prea ma intereseaza ca hainele sa fie de firma , ci doar de calitate si curate. Eu am la fel de multe haine de vandut , haine pe care le-am luat de cateva ori, nu sunt de firma dar nu sunt luate din Europa. O sa va anunt si eu daca gasesc unde sa le vand.

Beatrice212

????

12 Iul 2010, 21:20

Si eu sunt in aceeasi situatie...pana la urma o sa imi fac curaj sa intreb....am saci de haine si e pacat de ele....multe sunt de firma, purtate o data-de doua ori....acum nu imi mai vin. Nu ma invinovatesc pt ca s-au adunat atatea, ne dorim sa fim frumoase si e normal sa ne cumparam haine. Eu intru des in sh-uri si nu mi-e rusine sa recunosc. Mai nou, am descoperit si ceva site-uri si bloguri ok. Chiar am comandat pt Rares(5 ani) cateva hainute de pe un blog( nu sunt toate cu eticheta, dar nu se compara cu chinezismele de la noi). Pretul, in plus e incomparabil...copiii cresc f repede...ar trebui sa dau bani grei pe haine de copii de o calitate indoielnica...prefer totusi sh-urile si blogurile de pe net. Daca reusesc sa imi fac curaj sa intreb la sh daca achizitioneaza saci de haine de la persoane particulare, va scriu.Pupici!!!