Cum pot sa-mi vand din haine la second hand?

by: clipe000
Eu as vrea sa-mi vand din haine la SH, oare cumpara? daca de ex m-as duce la un magazin si i-as intreba m-as face de ras? Am multe haine in stare buna si chiar nu le mai port...

maricicaignat

maricicaignat

Cum pot sa imi vand hainele la un secod hand?

22 Nov 2016, 18:50

Buna ziua! As vrea sa iau legatura cu cineva de la Suceava care ar fi interesat sa cumpere haine,posete si incaltaminte pentru un second hand.Multumesc!

babiciruxandra

babiciruxandra

vinde hainele pe care nu le mai porti pe NAIADA

20 Oct 2016, 20:21

www.naiada.ro este cea simpla varianta pentru tine sa vinzi hainele pe care nu le mai porti. trebuie doar sa fie in stare buna, de sezon si in tendinte ;)

babiciruxandra

babiciruxandra

vinde hainele pe care nu le mai porti pe NAIADA

20 Oct 2016, 20:21

www.naiada.ro este cea simpla varianta pentru tine sa vinzi hainele pe care nu le mai porti. trebuie doar sa fie in stare buna, de sezon si in tendinte ;)

mireluta41

mireluta41

VAND HAINE NOI SI SH

14 Oct 2016, 01:01

si eu am haine pe care nu le mai port, am aproximativ 100-150 de articole de vanzare, unele sunt noi cu eticheta, altele purtate o data sau de doua ori, impecabile, ca noi. Majoritatea sunt Zara, Berska, H&M, Orsay, Tom Tailor, Amisu, etc( bluze, tricouri, fuste, rochii, blugi, sacouri, geci, corsete, pulovere). In mare parte sunt de dama marimi de la XS la M si cateva de barbati ,marimi M si L( sacouri, blugi, camasi). Nu le vand la Kg, aproximativ 10 lei bucata. Daca este cineva interesat ma poate contacta la adresa de mail mirelamititelu41@gmail.com

mireluta41

mireluta41

VAND HAINE NOI SI SH

14 Oct 2016, 00:55

si eu am haine pe care nu le mai port, am aproximativ 100-150 de articole de vanzare, unele sunt noi cu eticheta, altele purtate o data sau de doua ori, impecabile, ca noi. Majoritatea sunt Zara, Berska, H&M, Orsay, Tom Tailor, Amisu, etc( bluze, tricouri, fuste, rochii, blugi, sacouri, geci, corsete, pulovere). In mare parte sunt de dama marimi de la XS la M si cateva de barbati ,marimi M si L( sacouri, blugi, camasi). Nu le vand la Kg, aproximativ 10 lei bucata. Daca este cineva interesat ma poate contacta la adresa de mail mirelamititelu41@gmail.com

cristinaa_rus

cristinaa_rus

Vand haine SH

18 Sep 2016, 19:56

Vand diverse piese de imbracaminte secondhand (bluze, tricouri, blugi, rochii, fuste etc.) in stare impecabila, masuri de la XS-XL (pentru bluze, tricouri, rochii) si 36-40 (pentru pantaloni, fuste). Unele dintre ele sunt noi, nu au fost purtate, lipseste doar eticheta. Am si cateva genti pe care vreau sa le vand. Daca exista persoane interesate astept un e-mail la adresa: cristinaa_rus@yahoo.com

cristinaa_rus

cristinaa_rus

Vand haine SH

18 Sep 2016, 19:56

Vand diverse piese de imbracaminte secondhand (bluze, tricouri, blugi, rochii, fuste etc.) in stare impecabila, masuri de la XS-XL (pentru bluze, tricouri, rochii) si 36-40 (pentru pantaloni, fuste). Unele dintre ele sunt noi, nu au fost purtate, lipseste doar eticheta. Am si cateva genti pe care vreau sa le vand. Daca exista persoane interesate astept un e-mail la adresa: cristinaa_rus@yahoo.com

cristinaa_rus

cristinaa_rus

Vand haine SH

18 Sep 2016, 19:55

cernea.roxana

cernea.roxana

haine

13 Sep 2016, 01:35

si eu mi-am pus intrebarea asta, dar nu renteaza.. am f multe lucruri noi sau in stare perfecta care mi-au ramas mici dupa sarcina, iar acum am si hainute de fetita de 0-4 luni care i-au ramas mici.. daca e cineva interesat sa-mi scrie pe cernea.roxana@yahoo.com sau pe olx http://www.olx.ro/oferte/user/yXG/

gigigigi

gigigigi

VA ASTEPT IN MAGAZINUL NOSTRU ONLINE SECOND HAND

04 Sep 2016, 17:38

http://santyshopsecondhand.websales.ro/

eventarchitects

eventarchitects

Tinute din Dulap

04 Sep 2016, 17:12

Acum cateva zile ma intrebam acelasi lucru. Am adunat in dressing o gramada de haine, pe unele uitasem ca le am, unele sunt cu eticheta, majoritatea impecabile. Le-am sortat, am donat saci intregi, iar acum m-am pus pe treaba si mi-am facut un blog cu piesele ramase. Sa speram ca va fi incununat de succes www.tinutedindulap.wordpress.com

ssit

ssit

Haine second hand import Anglia

14 Aug 2016, 23:49

Vindem en-gross haine second hand import Marea Britanie.
Pret (20lei/Kg)

DAMA Marime (S - M)

Oferim clientilor posibilitatea de a-si personaliza comanda singuri.

Hainele sunt aduse doar din Anglia

DETALII: vanzarionlineiasi@gmail.com
TEL: 0743957311

cosmyn

cosmyn

PANTALONI SI BLUGI DE LA METT,CYCLE SI J"COLOR QEN

02 Iul 2016, 10:23

Am de vanzare 200 de perechi de pantaloni si blugi toti noi cu etichiete pe ei 95% made in italia 50 ron bucata disponibili dupa 15 iulie la Rm Valcea.Pretu nu e tratabil. Doar contact prin mail

haine13lei

haine13lei

Raspuns la intrebarile unde va vindeti hainele sh

14 Iun 2016, 14:34

E simplu, in magazinele de sh nu o sa va ia nimeni in seama deoarece ei cumpara la kg pe 1-2lei... deci nu se merita nici macar drumul pana acolo... dar daca vreti sa le vindeti sau donati, pe oricare site de anunturi gratuite se poate face asta... iar daca de pe unul nu aveti clienti prea multi sau sunt taxe pentru n - anunturi incercati pe altele sau pe mai multe... ca sugestie eu folosesc anuntulz.ro unde nu trebuie sa faci cont sau sa activezi anunturile ... succes

arabic

arabic

CUMPAR EU HAINE

05 Mai 2016, 18:16

Pentru persoanele care sunt interesate sa vanda haine le astept cu un mail cu mai multe detalii pe mirufashionbeauty@yahoo.ro

maricicaignat

maricicaignat

Pentru doamna Pronadina

22 Nov 2015, 20:39

Buna!Va dau adresa de email si daca vreti putem vorbi:c.maria_rodica@yahoo.com.Astept

pronadina

pronadina

cumpar haine

22 Nov 2015, 19:45

cum pot sa i-au legatura cu Maricicaignat si Cristinanegru?

pronadina

pronadina

cumpar sau schimb haine la preturi mai mici.

22 Nov 2015, 19:38

as dori sa cumpar incaltaminte marimea 37 sau 32,haine marimea s si pt fetite 128 la preturi mai mici.Cine are ma poate contacta la adresa popamonica7@gmail.com

maricicaignat

maricicaignat

haine de vanzare

20 Nov 2015, 22:55

Si eu as vrea sa mai vand din haine ca am f multe si pt copii deasemenea,dar nu stiu pe nimeni ca le-as da f ieftine

cristina.negru.545

cristina.negru.545

haine

23 Feb 2015, 10:31

Cine vrea sa cumpere haine fetita cu 3lei buc haine stare buna?unde pot vinde ca pe fb am incercat dar degeaba.

kimy_cabu

kimy_cabu

Haine SH

07 Feb 2015, 15:11

Buna. Si eu sunt in aceeasi situatie. Am sute de articole de imbracaminte si incaltaminte care din diverse motive nu le mai pot purta. Ori ca-mi sunt prea mici,ori prea mari,ori ca nu-mi mai plac...Trebuie sa recunosc ca sunt shopalica si .... astfel...cumparand intr-una....am ajus sa am mii de haine si sute de perechi de incaltaminte. Doresc sa scap de o mare parte din ele dar nu vreau sa le vand pe 1-3 lei?kg ci sa incerc o colaborare cu cineva care are mai mult timp si ..ceva mai mult talent ca mine la efectuarea unor fotografii , si postarea pe un blog(eventual) . Impreuna putem stabilii un pret iar castigul va fii impartit 50-50 % .Doresc sa specific ca toate lucrurile (hainele) vor fi spalata si calcate in spalatorie profesionala.Cine este interesat(-a) de propunere poate sa-mi scrie pe mail : mihaela_24ro@yahoo.com
Multumesc!

poulain.amelie.581

poulain.amelie.581

3R Yard Sale (Magazin temporar P-ta Universitatii)

19 Ian 2015, 15:08

https://www.facebook.com/events/1535388813383144/?fref=ts

madysi.catalinduna

madysi.catalinduna

Hainute

04 Aug 2014, 15:39

madalina.duna@yahoo.com, 0765501891

madysi.catalinduna

madysi.catalinduna

Hainute

04 Aug 2014, 15:34

Vand haine dama, majoritatea nepurtate, altele purtate o singura data, de firma (Zara, mango, atmosphere, terranova etc) si de calitate buna. Majoritatea sunt bluze, blugi ai fuste. Baxul contine 70 de produse cu 7 lei bucata

florentina.proevents

florentina.proevents

vand haine copii 0-3 ani

30 Iul 2014, 01:19

Buna ziua, vand in jur de 100 bucati haine diverse pentru copii, in stare foarte buna, fara rupturi sau pete la preturi foarte mici, intre 1 ron si 5 ron/bucata.
Pentru fotografii ma puteti contacta la popescu.florentina82@gmail.com

mishacrys

mishacrys

cumpar haine uzate

30 Apr 2014, 07:25

Buna ziua tuturor! Cine doreste sa-si vanda hainele pe care nu le mai poarta din diferite motive sau articole de casa, jucarii...le cumpar eu. 072456 56 59. Ne auzim la telefon pentru detalii.

mishacrys

mishacrys

cumpar haine uzate

29 Apr 2014, 07:27

Buna ziua tuturor! Cine doreste sa-si vanda hainele pe care nu le mai poarta din diferite motive sau articole de casa, jucarii...le cumpar eu. 072456 56 59. Ne auzim la telefon pentru detalii.

alynnare

alynnare

Buna

15 Apr 2014, 17:16

Buna tuturor,
Si eu am aceeasi problema, am foarte multe haine pe care nu le mai port - unele nu le-am purtat niciodata - si as vrea sa le vand. Am vazut unele fete pe facebook care isi vand hainele...dar parca nu imi vine sa procedez si eu asa. Sunt magazine de second-hand care cumpara? eu sunt din Valcea.

elenalvasilescu

elenalvasilescu

ma intereseaza oferta lui dayanna77

20 Mar 2014, 23:39

cum putem sa luam legatura?

alex.marias.9

alex.marias.9

poti sa vinzi usor online

08 Feb 2014, 04:58

Poti sa le pui pe mercador sau pe okazii...

Si iti recomand Baza Nationala a Clientilor Neseriosi, www.ClientiNeseriosi.ro , unde se poate verifica fiecare client nou, se pot adauga cei care nu ridica coletele ramburs si se poate recupera Paguba taxa de transport Tur-Retur, caci multi de obicei accepta sa o plateasca ca sa fie scosi ....

Adica sa verifici acolo un potential client inainte de a-i trimite un colet :)

Firmele de telefonie Mobila au Preventel, iar bancile au Biroul de Credit, baze nationale de date cu clientii care au dat tepe in domeniul lor, era nevoie si de o Baza Nationala de date cu teparii Magazinelor Online care nu ridica coletele...

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!