Slabire

by: eumirela12
Am o intrebare pentru cei care au folosit suplimente de slabit ca acesta : http://jurnalzilnic.com/sanatate/medicii-au-ramas-surprinsi/

Au slabit sau nu/ si daca efectul s-a mentinut

jana2010

jana2010

eu recomand dansul in locul pastilelor

23 Dec 2016, 19:06

poate nu ti s-a raspuns pentru ca ai postat o intrebare de nutritie intr-o sectiune de sport. de fapt, chiar asta recomand - sport. alege un sport care sa te binedispuna. eu merg la cursuri de dans si am slabit 2 kg intr-o luna, dar recunosc ca am renuntat la junk food. iti recomand si tie scoala stop and dance www.stop-and-dance.ro daca esti din bucuresti. poate ca sunt utile suplimentele, dar cum intrebai si tu, daca obtii efectul scontat, nu te asigura nimeni ca il si mentii, fara o sport.

paula01

paula01

Scaderea in greutate

13 Mai 2016, 13:29

Pe primul loc trebuie pus stilul de viata sanatos. O alimentatie corespunzatoare si exercitiile zilnice sunt esentiale daca se doreste scaderea in greutate.

eumirela12

eumirela12

Rasp

10 Aug 2015, 09:37

Desi nu mi-a raspuns nimeni - voi raspunde eu tinand cont ca tratamentul a decurus multumitor. Pentru cei care vor incerca acest produs sa stie ca este nevoie si de sport pentru a ajunge la greutatea dorita.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!