Slabire

by: eumirela12
Am o intrebare pentru cei care au folosit suplimente de slabit ca acesta : http://jurnalzilnic.com/sanatate/medicii-au-ramas-surprinsi/

Au slabit sau nu/ si daca efectul s-a mentinut

eumirela12

eumirela12

plasturi

30 Mar 2017, 20:04

am gasit o alta metoda care poate fi eficienta si anume plasturii Catch Me Patch Me, opiniile pe internet sunt bune asa ca voi cumpara

jana2010

jana2010

eu recomand dansul in locul pastilelor

23 Dec 2016, 19:06

poate nu ti s-a raspuns pentru ca ai postat o intrebare de nutritie intr-o sectiune de sport. de fapt, chiar asta recomand - sport. alege un sport care sa te binedispuna. eu merg la cursuri de dans si am slabit 2 kg intr-o luna, dar recunosc ca am renuntat la junk food. iti recomand si tie scoala stop and dance www.stop-and-dance.ro daca esti din bucuresti. poate ca sunt utile suplimentele, dar cum intrebai si tu, daca obtii efectul scontat, nu te asigura nimeni ca il si mentii, fara o sport.

paula01

paula01

Scaderea in greutate

13 Mai 2016, 13:29

Pe primul loc trebuie pus stilul de viata sanatos. O alimentatie corespunzatoare si exercitiile zilnice sunt esentiale daca se doreste scaderea in greutate.

eumirela12

eumirela12

Rasp

10 Aug 2015, 09:37

Desi nu mi-a raspuns nimeni - voi raspunde eu tinand cont ca tratamentul a decurus multumitor. Pentru cei care vor incerca acest produs sa stie ca este nevoie si de sport pentru a ajunge la greutatea dorita.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!