Bentite

by: m0nik
Ce parere aveti de bentite?Au fost un accesoriu important in colectia toamna-iarna.Credeti ca vor ramane in trend si sezonul acesta?

tatianadraghiciu

tatianadraghiciu

Accesorii handmade, inclusiv bentite

07 Nov 2011, 20:12

Produse crosetate si nu numai ... http://accesoriihandmade.pcriot.com/ . Astept pareri si sugestii. Multumesc.

andracobadin

andracobadin

accesorii hand made

30 Aug 2010, 04:52

eu am gasit un blog nou.. cu accesorii hand-made.. foarte dragute.. poate va ajuta..

katerinimou.blogspot.com

scorpiondg

scorpiondg

set poseta si pantofi piele

12 Feb 2009, 10:21

Daca va intereseaza ceva deosebit in materie de posete si incaltaminte dama vizitati www.passodoble.com

simona_const2005

simona_const2005

se poarta dar.... deja prea mult

20 Mai 2007, 19:41

cum ziceati si voi, ne-am cam intoxicat de atatea bentite. spiritul de turma e foarte puternic din pacate.

pinkyutza

pinkyutza

bentite

10 Mar 2007, 22:47

nu se mai poarta bentitele cu fundite de care s a umplut bucurestiul,merg singure pe strada
Se poarta bentitele late din material, nu plastic, cele elastice, sau batic folosit ca esarfa
iar ca bentite se poarta orice cele f f late dar nu aurii sau argintii!!!sau cele f f subtiri folosite cate 2-3 deodata

irra2007

irra2007

Bentite

10 Mar 2007, 19:58

Intr-adevar sunt in trend anul acesta si imi plac atat de mult incat dupa ce mi-am facut o colectie mica, am inceput sa le impart si pe la prietenele mele, iar acum am si un link care imi permite sa le comercializez.
http://new.photos.yahoo.com/mirelagn/album/576460762388021184
Cum vi se par?

cioco_bocco

cioco_bocco

da

09 Mar 2007, 13:05

hmm,,da se poarta ff mult am observat ca pe strada majoritatea fetelor au devenit un fel de"must have"insa e enervant sa le verzi pe toate la fel,,fetelor fiti mai inventive!

monita

monita

in continuare in trend

06 Mar 2007, 11:29

da, eu cred ca da si chiar se vor imbogatii ca model. mie imi plac foarte mult si mi se par foarte chic si la indemana

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!