Adoptia

Ce trebuie sa stii despre adoptie? Cu ce probleme te poti confrunta atunci cand doresti sa adopti un copil? Cum te comporti cu un copil adoptat si cand este momentul sa-i spui anumite lucruri?

Cumpar Humira sau Embrel 0767062032

Cumpar Enbrel si Humira (cutii si fiole)Cumpar cu diverse termene de valabilititate.Cumpar si cutii care se prezinta intr-o conditie proasta.Cer si of...

0 mesaje

CUMPAR VELCADE .0747462606.

CUMPAR VELCADE .0747462606.

1 mesaje danmarinnultimul mesaj: 28 Iun 2016
by: danmarinn
CUMPAR VELCADE .074746...

Adoptie bebelus

Sunt o fata tanara insarcinata in luna a noua si doresc sa incredintez spre adoptie baietelul pe care il voi naste la sfarsitul lunii iulie 2015. Cine...

0 mesaje

Mama surogat? ce parere aveti?

Dupa 4 FIV (fertilizari in vitro) m-am gandit sa apelez la mama surogat. Sunt disperata nu stiu ce sa fac. Sotul meu este makedon, traditionalist conv...

9 mesaje fbdedua92_Dedu_Elena Alinaultimul mesaj: 23 Sep 2016
by: fbdedua92_Dedu_Elena Alina
Ai nevoie de bani ?

Dilema adoptiei

Buna. Soara mea a doptat in urma cu 5 ani o fetita, si nu stie cat va mai amana momentul in care va trebui sa-i spuna ca nu ia dat ea nastere. Este de...

2 mesaje tashulinaultimul mesaj: 16 Oct 2008
by: tashulina
Grabeste-te incet...

Cum accepti copilul viitorului sot, rezultat din o alta casatorie?

Cum accepti copilul viitorului sot? Te vezi implicandu-te intr-o relatie cu un barbat, stiind ca are un copil si urmeaza sa ii fii a doua mama?Spune-n...

24 mesaje eva31ultimul mesaj: 27 Oct 2009
by: eva31
Ca pe propriul meu cop...

Adoptia un pas important

Cumnata mea, dupa 3 fertilizari I.X.I ratate si-a pus problema unei adoptii, dar este foarte confuza. Se gandeste ca nu va avea instincte materne pent...

1 mesaje tasiaultimul mesaj: 01 Oct 2008
by: tasia
Delicat

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!