Afectiuni respiratorii

by: andree_a
Buna, baietelul meu de 8 ani a tot avut probleme in ultimii ani cu tot felul de afectiuni si infectii respiratorii, nu mai putea sa doarma noaptea, avea tot timpul dureri de cap si respira foarte greu. La recomandarea unor prieteni, am decis sa mergem la Spitalul Sf. Constantin la dl doctor Valeriu Bronescu. Acesta ne-a spus ca baietelul nostru are o tumoare rinosinusala si ca este nevoie de operatie. Desi ne-am speriat initial, dl doctor a fost de un adevarat ajutor si ne-a explicat toti pasii care trebuie urmati, cum se va desfasura totul si ne-a raspuns la toate intrebarile. Este un adevarat profesionist si un medic excelent! Are o mana de chirurg ft priceputa, astfel ca operatia a mers ft bine, nu au ramas semne si micutul meu este intr-o stare ft buna acum, doarme fara probleme si totul a revenit la normal. Vi-l recomand pe dl. Dr. Valeriu Bronescu de la Spitalul Sf. Constantin din Brasov cu multa caldura!

dtswme

dtswme

Propolis

04 Oct 2016, 11:04

Aplicatiile locale de propolis si de pastura ofera rezultate foarte in afectiunea dvs. http://mieresibiu.ro/

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!