AJUTATI-MA SA IL AJUT!!!

by: shane_54
Aseara pe la ora 23:30 a venit primarul din orasul meu impreuna cu un parinte...omul era foarte disperat!are un baietel in varsta de 3 ani care e bolnav de o boala foarte grea si are nevoie de un transplant de maduva in germania!A reusit sa stranga in 3 luni de zile doar 35000 de euro si mai are nevoie de 90000!Daca stiti site-uri...organizatii...persoane care ar fi dispuse sa doneze bani pentru al ajuta!scrieti va rog pe forum si va contactez eu personal!va trimit copii ale actelor pe care mi le-a lasat taticul acela disperat!sunt copii ale certificatelor de nastere...medicale facute in romania si in germania...copie a fisei de internare in spitalul din germania!AJUTATI-MA SA IL AJUT, VA ROG!!!

va multumesc anticipat!

katy

katy

...

03 Feb 2006, 20:00

stiu k pare poate banal ceea c spun, dar oare PoveStirile de acasa nu te-ar putea ajuta? Mult succes !

ana68

ana68

o idee

02 Feb 2006, 12:50

Shane,iti sugerez sa mergi pe www.desprecopii.com.intra acolo la forum si ai sa gasesti sectiunea pentru ajutor(e chiar primul in cap de tabel).Fa-ti cont si deschide subiect acolo,cu tot ce ai scris aici,spune tot ce ai de spus si cred ca vei primi si raspuns si ajutor.Eu stiu ca multi dintre cei care au cerut ajutor acolo l-au primit si in bani si in relatii si in sfaturi.
Mult succes!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!