am nevoie de ajutor .......... :(

by: lorellay
Buna!
Fac sex anal cu prietenul meu de aproape 2 ani, la inceput a fost super, m-am simtit extraordinar de bine pana cand ............... fundul meu a inceput sa fie cam "apos". Ce s-a intamplat: Oricat de bine m-as spala in timpul actului sexual este un lichid albicios in fund ca si cand as fi avut orgasm, parca am turnat tot bidonul de lubrifiant in fund si nu am eliminat nimic. E foarte jenant. Imi place la nebunie sexul anal dar acum parca ma simt super prost. Si cand imi bag degetul ca sa ma spal scot un lichid alb-galbui(un pic gelatinos - nu este de la sperma ca nu finalizeaza in mine). Nu stiu ce sa fac. Vreau sa va intreb daca este normal si daca nu ce sa fac ca sa nu mai fiu atat de "apoasa". Este urat atat pentru mine cat si pentru partenerul meu. Va rog sa ma ajutati

maximiliam

maximiliam

pt. lorellay

01 Sep 2007, 20:56

buna seara voua! eu sunt noua pe la voi pe aici!
sincer, lorellay nu sunt de acord cu sexul anal de loc! nu am facut nicio data si nici nu voi face vreo data!
in primul rand nu e sanatos fato!!!!! uite dupa 2 ani ce patesti, dupa alti 2 vei incepe sa ai mari probleme - "estecice" vei suferii de o mare INCONTINENTA ANALA - pe romaneste : iti vei pierde materiile fecale in chiloti, pe tine,pe drum peste tot! si tre' sa te operezi! ca doar nu o sa stai rahatita toata!!!!
NU MERITA ATATA SUFERINTA! si apoi e umilitior crede-ma! dupa parerea mea vaginul e universul acestei lumi! eu nu vad unde e "poezia" ???!!!! sa faci dragoste cu rahat si sa mirosi a rahat!!!!!
lichidul de care vorbesti este o infectie. atata timp cat se penetreaza si vaginul si anusul in acelasi timp fata a te proteja- cu siguranta prietenul tau - inconstient- a luat microbii din anus si i-a bagat in vagin ! daca-ti faci o secretie vaginala sigur ai o infectie cu " e-coli" - un microb necesar corpului omenesc - fara de care nu se poate produce bolul fecal-dar nociv pt.vagin!! URGENT LA DOCTOR!

tweetylik

tweetylik

help meee

03 Nov 2006, 10:46

si eu am o problema:d

miam inceput viatza sexuala pe 1 sept 2006.mia venit pe 2 sept.apoi pe 28 foarte normal.apoi pe 27 octombrie...dar pe 27 am bagat prima oara Ob a stat vreo 20 min k el si lam scos...apoi am vomat...am avut dureri groaznice care sunt ff normale de fiecare data knd sunt p stop...eu s pretenu meu facem protejat...nu am avut nicic o rpoblea k prezervativu...nu iau pastile...ba chiar knd i sa parut lui k nu mai merge...la scos si am intrerupt...nu avea sens ca doane fereste s se rupa...acum nu stiu ce sa fac...si ak sunt p stop...ii curge f putin...e firesc...ce sa fac?sa fac un test d sarcina?e pos s fiu insarcinata?si sa imi vina ciclul?va rog sa imi raspundeti...plzzz...multumesc

michaela_jagsch

michaela_jagsch

aoleu...

03 Iul 2006, 13:13

vad ca ai scris demult aici,eu abia acum am citit,poate ca era o infectie,ce ai aflat pana la urma??ai fost la medic??

luli-boy

luli-boy

raspuns

19 Iun 2006, 17:07

Nu stiu ce sa zic....poate ar trebui sa mergi la doctor, fara nici o jena. Si nu mai practica sexul anal ,macar o perioada , pana descoperi care e problema. Bafta.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!