Ati facut-o si voi asa?

by: any
ce m-a apucat p mine intr-o zi :) sa experimentez impreuna cu prietenul meu ceva nou-->sexul anal<--m-am simtit f bn si prietenul meu a ejaculat inautru (ptr ca am vrut amandoi).SI intrebare..stiu ca nu are cum sa raman insarcinata ca e anal si nici nu era perioada de mijloc..si am fost atenti DAR OARE ARE ROST SA_MI FAC GRIJI?totusi..:-s oleak fricutza ;)

meda18

meda18

cel mai importanta e sa te protejezi

23 Nov 2007, 13:02

cred ca fiecare are libertatea sa aleaga cum vrea sa faca sexs si de mult nu mai exista prejudecati pe tema asta si mai mult e si normal sa vrei sa experimentezi sa afli pe pielea ta ce iti place si ce nu.si eu am incercat sex anal dar mie nu imi place,insa iti recomand din toata inima mai ales la sex anal sa folosesti prezervativ pentru ca e un risc foarte mare de infectii si boli.daca tu nu ai grija de tine si nu esti responsabila de sanatatea ta ta nimeni altcineva nu8 o va face

ionny

ionny

cami.. laso mai moale..

25 Apr 2007, 21:50

ce teai luat asa de tare de saraca fata???? pai uite.. k sa stii si tu.,.. exista o sansadestulde mare k sa ramai insarcinata si stii de ce ...???? pt k distanata de la anus la vagin e foarte mik... si nu este nevoie decat de o picatura de sperma sa ajunga in vagin... si gata... ai si ramas insarcinata...asa k...:|.. mai zi ceva..:P

camy38

camy38

Cati ani ai?

14 Apr 2007, 13:09

Cati ani ai mama? Tu nu discuti cu mama ta despre sex? Nu te-a invatat ca nu este corect sa faci asa ceva? Si in cazul in care faci asa ceva de ce nu te documentezi? Daca tot practici sexul anal gandeste-te putin: ce legatura are anusul cu uterul? Gravida nu ramai decat daca practici sexul normal asa cum ar si trebui sa faci In cel mai rau caz poti contacta cateva boli venerice pentru ca nu te protejezi. Mai citeste si mai documenteaza-te si invata sa te protejezi.[foloseste prezervativul]

any

any

ms

13 Apr 2007, 11:46

mersi ...m-am mai linistit :* pup

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!