balonari si constipatii

by: adri70
buna. realmente am nevoie de un sfat pt tatal meu. are 72 de ani ,e foarte bolnav.are angina pectorala ,accident vascular,astm,diabet ...ufff...mai multe complicatii pt care in fiecare zi ia 20 de pastile.acum se plange ca il doare foarte rau stomacul,indiferent ce mananca se baloneaza are senzatie de voma si scaun nu are decat daca ia purgative. imi poate spune cineva ce as putea sa i dau sa nu se mai baloneze si sa poata avea scaun normal.de ce oare senzatia de voma si aceste balonari. acum un an nu avea problemele astea,inainte de accidentul vascular.puteti sa ma ajutati cu un sfat ,va rog.

anyela

anyela

Multa sanatate!

05 Mar 2012, 16:05

Cred ca cel mai bine ar fi sa mergi la mai multe controale la medici diferiti si sa vezi care este diagnostinul. Multa sanatate!

sunshine84

sunshine84

nu stiu daca e indicat sa iei sfaturi dupa ureche

21 Feb 2012, 10:01

mai bine ii faci un control sa vezi exact care este cauza acelor probleme, asa fiecare iti poate recomanda ceaiuri sau alte pastile, dar nu stiu cat de indicat ar fi, in rest, ii doresc numai bine

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!