1 MARTIE, Casatorie sau Cafea sau poate ceva Delicios

by: veenman
1 Martie, ziua barbatului sau ziua femeii, Valentine`s Day sau Dragobete, femei si barbati, adevarul: impreuna este cel mai bine! Albul si negrul sunt impreuna pe o Zebra, distincte si totusi impreuna.

Martisoarele deja aduc zambete iar in unele cazuri mai mult, mai sunt 9 ore din aceasta zi, ce facem in seara asta ?
O nebunie ar fi sa ne casatorim, dar mai bine o atmosfera facuta sa iti placa, o cafea cu adevarat speciala si gasca sau jumatatea.

De ce spun ca ar fi o nebunie sa te casatoresti ? Stiti si voi...totusi de Valentine`s Day toate intrebarile si-au gasit raspunsul pozitiv si curajos deoarece la Zebra Caffe s-au oficiat multe casatorii, cu certificat valabil 24 de ore. Iar despre cafea si felul in care te simti intr-un loc sunt cele mai importante lucruri iar daca meniul are si ceva dulce atunci este atinsa perfectiunea.

Fie ca 1 MARTIE sa va aduca multa fericire si bucurie! P.S. sunt curios cate martisoare ati cumparat in aceasta zi sa stiu unde ma incadrez iar voi fetelor cate ati primit? Hai sa vedem.

stoe

stoe

...

17 Mar 2011, 04:49

La multi ani ! de ziua femeii, cu intarziere ... imi cer scuze ...

Va doresc o primavara frumoasa si multa sanatate !

... iar ca sa rasp si eu ce am primit de 1 martie ... o factura telefonica :))

cold_as_ice

cold_as_ice

florile

04 Mar 2011, 16:50

sunt ceva minunat, sunt un lucru care incanta orice femeie. Nu cred ca exista vreo femeie careia sa nu ii placa sa primeasca flori...

manu80

manu80

e doar simbolic 1 martie

02 Mar 2011, 20:37

o floare daca ati oferi in fiecare zi am avea primavara in suflet,de martisor nu mai zic,depinde de caracterul fiecarui barbat pana la urma.

veenman

veenman

Doua vesti

02 Mar 2011, 17:00

Doua super vesti care te vor super incanta:
1. La o pizza primesti o bere buna, gratis!
2. Super, super prajituri la super preturi! Pe langa atmosfera care e facuta sa te incante si cafeaua adevarata.

Vestile le-am aflat aseara. In concluzie www.zebracaffe.ro si 0720.780.386

Eu cred ca anul acesta barbatii nu au mai cumparat asa multe martisoare si e pacat.
Si felicitari pentru ziua de 1 Martie pe care ai avut-o!

scorpion_girl

scorpion_girl

mie

02 Mar 2011, 11:24

imi place sa primesc flori in ghiveci. Persoanele care ma cunosc stiu asta si nu mi-ai luat niciodata flori taiate.

tashulina

tashulina

eu

01 Mar 2011, 16:57

am primit un martisor superb, azi, de 1 Martie. Am calarit un cal superb la Buftea, am tras cu arcul si am primit un martisor inedit: un arc al meu, impreuna cu un buchet ametitor de frezii!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!