18 ani:))

by: mia_com
sa zicem k tocmai veti implini 18 ani....da, sigur- o mega petrecere but besides that...pentru sufletezelul vostru...ce ati face? as vrea sa incerc something new, something cool...dak tot fac 18 ani si cum petrecerea sunt nevoita sa o dau cu o zi-doua mai devreme...imi ramane timp pt mine chiar de ziua mea:D mi-as dori sa fie o zi memorabila..dar mi-ar prinde bine niste sugestii;)

anka_anka

anka_anka

he he ... cei 18 ani ...mult asteptati

18 Nov 2005, 18:04

sunt de acord cu cel care a spus ca cea mai frumoasa varsta este cea de 17 ani...si apropo de plans...am vreo 4 ani de cand ...plang de ziua mea si regret trecerea timpului...sunt indispusa...dar noroc cu prietenii care au un rol f important...au grija sa te scoata din tristete si sa te ajute sa te bucuri de viata.cela mai frumoase petreceri au fost la 17 si 18 ani pt mine...sunt momente pe care nu le pot uita...au fost petreceri surpriza de la cei mai importanti oameni.dar a cam trecut ceva vreme de atunci...imi amintesc cu placere inca si acum

Tu pentru tine!

14 Nov 2005, 12:41

Daca spui ca de ziua ta ai timp pentru tine, incearca sa faci ceva legal in cel putin 60 de state, simte-te bine, fa nebunii, si sa ai langa tine doar pe cine vrei cel mai mult! De ceilalti o sa ai destul timp!

baby_grl

baby_grl

Re:

10 Oct 2005, 19:13

Imi aduc aminte ca anul trecut,cand am implinit 18 ani nu am avut parte de o zi de nastere prea speciala.
Cred ca as face ceva deosebit de care sa imi aduc aminte toata viatza....nu stiu exact ce!

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Heheh

23 Sep 2005, 12:33

Chiar ai dreptate la faza cu 17, si mie mi s-a parut cea mai frumoasa varsta. Eu chiar am plans la 18 ani, de suparare ca am crescut, cu toate astea am avut un majorat super belea.

scorpiana_007

scorpiana_007

of..of..of!

22 Sep 2005, 15:03

mai, parca ar fi o moda, cica implinesc 18 ani...oau!!si?am implinit si 17 si nu e mare diferenta...oricum orice zi trebuie sa fie speciala.Multi tineri sunt nebuni dupa 18 ani, dar cati nu isi doresc sa aiba 17 ani?ei, ma numar printre cei care ar vrea sa aiba numai 17 ani.Cand zici 18 ani deja de gandesti la ami multe responsabilitati, la mai multe probleme.Sau nu...Tot ce trebuie e sa te simti bine si sa faci ziua asta superba...iar iubirea e cea mai buna solutie..dak nu e ea..sunt prietenii...cine ar fi mai bine decat :cea mai buna prietena...dak chiar e...dak nu..esti tu pt tine(nu-i asa ca nu e suficient?):P

raluk

raluk

:)))

31 Iul 2005, 01:30

Planuieste o petrecere cu prietenii tai pe bloc, la un fel de gratar care sa dureze pana seara. Daca nu stai al bloc, sau daca ai probleme cu vecinii, incearca pe blocul altuia. Eu mi-am facut majoratul intr-o casa parasita : am dat bairam cu 80 de persoane si nu am cheltuit nici bani pe inchirierea spatiului. Cheama-ti nu doar prietenii ci si pe cei pe care ai vrea sa ii cunosti, persoane din liceu, oricine si spune-le tuturor sa isi aduca cunostinte.
Bowling e marfa dar nu e ceva deosebit. Alta idee ar fi bungee jumping sau ceva care sa iti ridice adrenalina

katy

katy

:P

24 Iul 2005, 20:17

nashpa k prietenul tau s a dovedit a fi un "..." dar mai bine acum decat mai tarziu ! Succes cu admiterea :D... dar dak nu sunt indiscreta la c fac ai vrea sa dai? Restaurant chinezesc suna bine :D... sa incerci banabe prajite cu inghetata mie imi plac la nebunie :) am mancat anul trecut d ziua mea in franta ... cred k toti ne dorim sa fim uneori "izolati" c cei d aiki... eu tot ma vad plimbandu ma pe Champs Elyssee... Mult suuces in continuare ! Distracrie placuta la MAXX... profita d tot c tzi se ofera !

mia_com

mia_com

planuri:)

23 Iul 2005, 15:10

:) vb vine..d-abia am terminat cls a 12-a si de luni incepe admiterea...dar nu pot sa nu ma gandesc k peste o sapt e ziua mea:D initial, vroaim sa ies undeva cu prietenul meu, care s-a dovedit a fi un ......., si cum m-am sup p el si nu prevad sansa de impacare (pt binele sufletzelului mieu:), m-am gandit la my best friend..apropo de persoane speciale:) ne planuisem noi candva sa mergm la un restaurant chinezesc (for fun) sau am putea incerca si...bowlingul:D acum, mi-as dori sa fiu un italia sau in sudul frantei...dar pana la urma merge si bucurestiul...special people sa fie:) sau mai stii, intotdeauna iti poti face noi prieteni:) thank u, katy:)

katy

katy

...

21 Iul 2005, 17:13

dar tuh cam la c te gandesti sa faci? poate gasim o solutie impreuna :D... :P... !

katy

katy

18 ani :) varsta mult asteptata...

21 Iul 2005, 16:16

shi io` ma gandeam akum cateva zile c voi face cand voi implini 18 anishori :D... daca ar fi dupa mine >:) as pleca undeva departe, sa ratacesc putzin prin Africa, dar cred ca asta se va intampla in vis ! cred k in realitate am sa ma duc la shopping... :) am sa ma rasfat, ma duc la coafor... iar seara in orash cu cineva drag :)... cred ca e o zi care trebuie traita cu o persoana speciala... dar in final tot o zi trecatoare ii... imbatranim.. :( ... faci ceva care sa te faca sa te simti bine si tanara :D ! La multi ani & have fun !

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!