20 vs 35

by: poppies
Eu am 20...el 35. Nu obisnuiesc, in general ma multumesc cu baietii de varsta mea +,- 1 an..insa mi-a trezit o pasiune de care nu ma credeam capabila pt un barbat atat de in varsta, mai ales ca eram destul de afectata de o veche relatie a carei durere parea sa nu se mai termine...dar asta m-a facut sa vad in el un fel de scapare..pb este ca asta nu e stilul meu de viata, ca nu sunt pregatita sa fac un astfel de pas...daaaaar...imi place. f mult..si probabil ca nici lui nu-i sunt indiferenta..ne-am vazut de 3 ori, cand am mers la medic (el fiind medicul :P)..deci nu este o persoana pe care sa o intalnesc des..de fapt...mai avem o singura "intalnire", cand merg sa iau rezultatul..deci pana atunci..sau atunci...trebuie sa fac ceva...asta daca ma decid..pt ca sunt pe cale sa gresesc, poate, f mult..probabil sfaturile ce vor urma sunt de genul "renunta", "cauta pe cineva de varsta ta"..insa imi doresc atat de mult o perioada de inconstienta dupa cea de profunda durere provocata de cel de "varsta mea"..incat am nevoie de un sfat gen "fa faza din basic instinct" :P...va rog sa ma ajutati cu o parere...pt ca sunt contra-timp..intr-o saptamana trebuie sa ma hotarasc ;)) va pup

poppies

poppies

;))

10 Dec 2006, 14:16

katy...doar stii f bine ce urmaresc ;)) :*

katy

katy

:)

09 Dec 2006, 21:26

daca vrei o aventura e ok... daca vrei mai mult nu iti pierde timpul... :*

roughrastaa

roughrastaa

fii altruista

05 Dec 2006, 22:45

Da ,tu ai 20 de ani, el 35. daca e singur, isi doreste altceva de la o femeie. Tu poate vrei cariera ,sa termini scoala ,bla bla..el poate vrea familie si copii. tu ai timp ,el nu. fii altruista

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!