5 lucruri pe care le uram la ei

by: lonah
Intr-o zi vorbeam eu cu un prieten si ma aprinsesem foarte tare spunandu-i acestuia ca urasc barbatii pentry x si y motive. acum nu ca as fi anti, dar jesus, au unele chestii care chiar ma scot din minti... cum ar fi complexul ala de macho man al lor!
voi ce parere aveti?

vanghelis007

vanghelis007

Buna, caramea

22 Sep 2008, 14:57

Cineva trebuie sa aiba grija si de noi.Grija, este si ea o forma de dialog, de comunicare, de dragoste.Ai gasit cara mia numai cinci lucruri care nu iti plac la noi.Sunt impresionat.Suzuki a gasit vreo doua sute cinci zeci de motive ca sa se desparta de nevasta-sa.Pe primul loc se afla faptul ca vorbeste in somn, si divulga numele tuturor prietenilor pe care i-a avut din tinerete si pana acum.
Cand nu vorbeste, sforaie ca un circular, asa ca bietul om munceste toata noaptea sa taie lemne si se scoala dimineata obosit mort.

pisi

pisi

clar

22 Sep 2008, 13:31

nu-mi plac barbatii macho, dar nici barbatii care nu pot comunica sau nu pot avea grija de ei insisi, ci au nevoie tot timpul de mama, iubita, sotia care sa aiba grija de ei.

balantele - ei

19 Sep 2008, 18:48

si eu fug de ei..se gandesc 7 ani si tot mai au nevoie de timp..dar sunt ideali in postura de amici

soophy

soophy

;

16 Sep 2008, 19:03

Lidia, ai dreptate. Mai ales daca EL e o balanta... nu am intanit persoane mai neohotarate :)

lidia-fetesti

lidia-fetesti

pe mine ma streseaza

16 Sep 2008, 14:30

ca se aduna greu....in sensul ca le ia ceva timp de gandire pana hotarasc ceva si parca-s picati din luna...

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!