Ajutati-ma sa anteleg un lucru 1

by: eddina
Am cunoscut prin net un tip pe la anceputul lui februarie si de atunci am vb aproape zilnik pe net sau pe tel,daca nu puteam sa vb pe net vb la tel.ne-am inteles bine,era vorba ca vine la mine sa ne cunoastem ami tot spunea ca vine si antr-o zii iam propus sa mergem la mine la tara sa botezam o fetita a fost de acord sa vina si asa am continuat 'relatia' pina antr-o zii cand mia zis ca el asa simte ca nu va merge relatia asta?si lam antrebat dc?si mia zis doar atat ca asa simte el nu ami venea sa cred ca ce ami zicea el,antr-o zii a intrat pe net si mia zis un ADIO sa nu al mai caut sa nu al mai deranjez nici pe net nici pe tel.Am crezut ca pica cerul pe mine.Nu imi venea sa cred ca totul se termina asa de simplu.lam lasat an pace nu lam mai sunat nu lam mai deranjat.mai intra pe net foarte rar ma saluta si vb dar foarte putin.Pana la urma mia zis ca are pe alta.a trecut vreo 2 luni si mia lasat mesaj pe net ca spera sa vb si noi.am intrat pe net si chiar am vb cu el si am aflat ca sa despartit de EA.MIA zis ca nu e fericit deloc si ca ai pare rau ca ma facut sa sufar si daca al pot ierta vreodata ptr ce mia facut el.SI ca spera ca va veni si soarele pe strada lui.

eddina

eddina

am revenit sa va mai zic cate ceva

26 Iul 2007, 00:24

Pot sa va mai zic ca el ma suna zilnic sa vada cum ma simt,si ce mai fac,el stie ca nu ma simt prea bine.am ceva probleme de sanatate care trebuie sa fac un tratament lung.dar cu ajutorul lui DUMNEZEU am sa le fac.zilnik ma suna dupa ora 9 seara.si in timpul zilei ma suna daca are timp.tot imi zice ca vrea sa vina la mine sa ne cunoastem.ca abia asteapta sa vina aici sa ne cunoastem si spera din tot sufletul lui ca se ridica el la asteptarile mele.si ca o sa imi place mie de el.spera asta din toata inima lui.acum nu stiu ce sa cred.sa vedem pana cand continuam 'relatia'asta.sa vedem ce va fii.deocamdata atat am vrut sa va mai zic.va poooop pe totii care sunteti aproape de mine si imi raspundeti la intrebarea mea.va multumesc.

yo_ur_an_ge_l

yo_ur_an_ge_l

raspuns

18 Iul 2007, 14:24

eu totusi nu inteleg cu ce vrei sa te ajutam sa intelegi...oricum parerea mea este ca ar fi cea mai grava greseala sa o luati de la capat ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.El trebuie sa iti dea o explicatie credibila pentru ceea ce a facut si felul in care s-a purtat...oricum decizia daca il ierti sau nu tie iti apartine tu decizi ce vrei cu adevarat. Daca ii mai dai o sansa ai grija sa nu se intample si a doua oara pentru ca ce s-a intamplat odata se poate sa nu se mai intample si a doua oara,dar ceea ce se intampla de doua ori sigur se va intampla....sper sa iti fie de folos sfatul meu si parerea mea este sa nu te implici foarte tare intr-o relatie pe net.Trebuie sa il cunosti destul de bine pentru a putea merge mai departe.Kiss ...ajtept vesti :*:*:*:*

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!