Ajutati-ma sa anteleg un lucru 1

by: eddina
Am cunoscut prin net un tip pe la anceputul lui februarie si de atunci am vb aproape zilnik pe net sau pe tel,daca nu puteam sa vb pe net vb la tel.ne-am inteles bine,era vorba ca vine la mine sa ne cunoastem ami tot spunea ca vine si antr-o zii iam propus sa mergem la mine la tara sa botezam o fetita a fost de acord sa vina si asa am continuat 'relatia' pina antr-o zii cand mia zis ca el asa simte ca nu va merge relatia asta?si lam antrebat dc?si mia zis doar atat ca asa simte el nu ami venea sa cred ca ce ami zicea el,antr-o zii a intrat pe net si mia zis un ADIO sa nu al mai caut sa nu al mai deranjez nici pe net nici pe tel.Am crezut ca pica cerul pe mine.Nu imi venea sa cred ca totul se termina asa de simplu.lam lasat an pace nu lam mai sunat nu lam mai deranjat.mai intra pe net foarte rar ma saluta si vb dar foarte putin.Pana la urma mia zis ca are pe alta.a trecut vreo 2 luni si mia lasat mesaj pe net ca spera sa vb si noi.am intrat pe net si chiar am vb cu el si am aflat ca sa despartit de EA.MIA zis ca nu e fericit deloc si ca ai pare rau ca ma facut sa sufar si daca al pot ierta vreodata ptr ce mia facut el.SI ca spera ca va veni si soarele pe strada lui.

eddina

eddina

poate

10 Ian 2009, 00:03

sincer nici nu stiu ce sa mai zic daca mai este ceva de zis stiu ca akm sa racit de tot vb la 2-3 luni si atunci daca al sun eu akm nu mai are timp nici sa intre pe net si nici sa ma sune,el stie ce are de facut,stiu ca a luat tzeapa cu ea aia a mintit-o ca e divortata si cand in colo era maritata si era sa fie prinsi de sotul ei,de atunci sa schimbat mult dar am zis ca ai trece akm e foarte rece nu ma suna deloc.dar tot el mia zis ca al pot suna oricand si ca eu nici o data no sa-l deranjez oricand si la orice ora al pot suna.oricum asta nu ma face prea fericita.al las in pace daca vreodata o s amerg in bucuresti am sa-l sun sa ne intalnim undeva sa ne vedem sa stiu si eu cu cine am stat de vb atetea ore si pe net si la telefon.atat si nik mai mult.chiar imi doresc sa-l cunosc personal sa ma uit in ochii lui sa ma uit la el.atat vreau nimic mai mult.

vaanillaorchid

vaanillaorchid

Dureros dar....ADEVARAT!!!

09 Sep 2007, 18:47

Draga Eddina....lucruri care pentru tine par de neinteles au de fapt o explicatie foarte simpla.Sti tu cum se zice in traditia noastra a rominilor ca daca unul dintre parteneri inseala,jumatatea lui este de obicei ultima care afla!Asta cred eu ca s-a intimplat si in cazul tau.Raceala lui brusca a aparut in momentul in care a cunoscut-o pe cealalta.Unii barbati-nu toti- nici macar nu stiu ce vor de la viata.Si in general firea lor de razboinici nu le da voie sa fie incintati de ceea ce au f usor chiar daca motivatia noastra ca femei de a bune si dulci cu ei sint sentimentele.Multi dintre ei nici nu inteleg si nici nu concep asta: ca DRAGOSTEA exista cu adevarat!Ptr unii dintre ei-stiu ca ma repet dar TREBUIE-problema se puna ca numarul partenerelor pe care le-au avut conteaza nicidecum ce sentimente au avut sau au acele persoane!Stiu ca e dureros dae....este adevarat!Asta cred ca ti s-a intimplat si tie,adica ai dat tocmai peste un astfel de tip.Si reactia lui in sensul ca nu are noroc si "va iesi soarele si pe strada lui" este tocmai ca a dat probabil peste o tipa asemeni lui-adica lipsita de suflet- si l-a tratat ca atare.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!