Ajutor plz

by: baby_doll_mari
sall, ma numesc maria (mari) , si as vrea si eu un sfat . Am un coleg in clasa care sunt super-indragotita de el . Astazi la ora de sport eram in grupa cu el , si sia pus mana de langa a mea , dar eu mam speriat si am stricat momentul . As vrea sa stiu cum sal fac sa se indragosteasca si te mn .

baby_doll_mari

baby_doll_mari

re

18 Ian 2008, 15:01

bey , e in cls cu mine , (10 ani ) asa ca nu e asa de usor credema

marian_mano

marian_mano

?

18 Ian 2008, 10:47

euaici.. tu la ce te referi?

marian_mano

marian_mano

..

18 Ian 2008, 10:46

eu cred ca baiatul asta e un pic ciudat... 8-| e rolling eyes ceva de genul "la misto"
spune-mi... ai curajul sa-i ceri sa se int cu tine?

euaici

euaici

as vrea si eu

18 Ian 2008, 10:18

as vrea sa existe o posibilitate pe pamint ptr a lua legatura cu el...undeva,cumva...as lasa atunci timiditatea acasa si ar fi altceva, dar am nevoie sa vina el ptr ca imi este mai dificil mie sa pot ajunge la el...as vrea sa existe o posibilitate pe pamintul asta si sa ma pot intilni cu el...

baby_doll_mari

baby_doll_mari

...

18 Ian 2008, 09:58

Poi ieri ne-am certat pe mess , a zis ca imi da ignore , dar dupa aia a spus :" nu pot sa iti dau ignore ".... si putin mai devreme de asta , am trimis un mesaj (doar lui) cu , "care baiat ma place buzz me " , am mai dat odata mass tot lui , si am specificat cati baieti au dat buzz , de exemplu 10 . Si dupa aia a dat buzz , dar si un "8-|" :P

marian_mano

marian_mano

rasp

18 Ian 2008, 09:52

te-ai gandit ca poate si lui ii place de tine? si baietii se pot indragosti foarte usor... daca intr-adevar a fost un accident, desi nu cred asta, inseamna ca el nu stie ce simti tu pt el... dar, se pare ca si tu esti putin timida si ai avut oarecum o reactie putin ciudata. daca vrei intr-adevar sa fii cu acel baiat, trebuie sa-ti iei inima-n dinti si sa faci in asa fel incat sa-l ai, pentru ca poate nu esti singura careia ii place de acel baiat, si oricand poate aparea o alta fata care poate fi mai indrazneata si in acest fel iti va parea rau ca nu ai actionat... deci, sfatul meu e sa-ti faci curaj si sa te duci la el, "sa te bagi in seama" cu el... stiu ca ti se pare greu si ca te gandesti ca poate el te va refuza sau poate ca ii place d e alta fata... dar incercarea moarte n-are... fa-ti curaj si du-te la el... ori, daca nu te simti in stare, roaga o prietena sa-i ceara nr de tel si intalniti-va undeva si iti va fi mai usor asa... dar tine minte... nu fii timida... lasa timiditatea acasa... succes... astept noi mesaje de la tine... pa pa

euaici

euaici

eu

18 Ian 2008, 07:38

timiditate,lipsa de curaj si multe altele...repeta gestul si poate nu va mai avea aceeasi reactie,asta in conditiile in care isi doreste. Daca si ea ar dori raspunsul nu va mai fi acelasi. poate este totusi indragostita si nu stie cum ar trebui sa reactioneze...dar isi doreste.

baby_doll_mari

baby_doll_mari

re

17 Ian 2008, 15:10

deci , el si-a pus mana langa a mea , eu nu am stiut ce se intampla , si miam luat mana repede . El mi-a spus ca ar fi fost un accident

marian_mano

marian_mano

rasp

17 Ian 2008, 09:27

hmm... eu n-am inteles prea bine... deci... el si-a pus mana langa a ta si tu te-ai speriat sau tu ti-ai pus mana langa a lui si el si-a luat-o si apoi te-ai speriat...? ca n-am inteles partea "si-a pus mana de langa a mea"... explica pls... si apoi iti voi da cateva indicatii.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!