Alisa Ivan iti ofera sfaturi si consiliere in dragoste!

by: moderator
Tu ce ai invatat din experientele si relatiile pe care le-ai avut pana acum?
Marti, 20.07 (intre orele 12.00-13.00) Discuta in direct cu consilierul in dragoste Alisa Ivan!

Mai multe detalii...

stoe

stoe

pt leonera

03 Sep 2010, 00:06

oare ce l-ai invatzat ? din ce punct de vedere vorbesti ? ... doar pe parte amoroasa ? sau si pe alte planuri ? .. fa-ma sa inteleg

babytree

babytree

..

20 Iul 2010, 13:24

am avut o relatie foarte ciudata cu un tip. a fost un fel de stalker. prostia mea a fost ca am acceptat tot ce-mi facea, ma intreb d ece? cat de mult te poti ura sa accepti un tratament d eom nebun? cand ne-a desparit eu am respir usurata el insa ma suna in fiecar ezi si-mi trimite mesaje odioase. cum poti scapa de un nebun? ignorul este bun?

ihatepink

ihatepink

seductie

20 Iul 2010, 12:20

am o prietena care are un iubit care ii cere tipei sa-l seduca atunci cand vrea sex, deci si asta ar fi o chestie de invatat, sa-ti stii sa-ti seduci partenerul

ihatepink

ihatepink

control freak

20 Iul 2010, 12:15

am invatat ca nu trebuie sa fiu control freak, dar nu prea imi iese, trebuie sa fac ceva in privinta acestei chestii

daniela_b

daniela_b

Buna ziua

20 Iul 2010, 12:12

Imi place foarte mult aceasta tema de discutie. Chiar am stat si m-am gandit serios la cate lucruri am invatat din relatiile anterioare. In concluzie, am invatat cam asa: sa nu fiu geloasa si posesiva, sa stiu sa fac si sa primesc complimente, sa spun si sa arat ca iubesc atunci cand chiar simt aceste lucruri.

Acum nu sunt inca implicata intr-o relatie, insa desi cred ca stiu cum sa mentin o relatie nu reusesc de ceva timp sa incep una noua. Pur si simplu mi se pare ca toti barbatii pe care ii plac fug pur si simplu de mine.

Oare am eu o problema? Gresesc undeva?

Astept raspunsul dumneavoastra!

ihatepink

ihatepink

timp liber

20 Iul 2010, 12:10

eu am invatat ca e necesar sa iti petreci timpul si fara iubit si sa-i dai libertatea de a iesi cu baietii, fara sa-l suni non stop spunadu-i "cand vii acasa" "cat mai stai" :)

redbaloon

redbaloon

compromisul

20 Iul 2010, 12:05

am invatat ca trebuie sa faci compromisuri ca o relatie sa mearga si ca doi incapatanati n-au cum sa aiba o relatie prea lunga daca nu lasa unul de la celalalt

alexandras

alexandras

..

20 Iul 2010, 12:03

Din ultima mea relatie am invatat ca nu este o idee buna sa impartasesti totul cu iubitul tau. pentru ca am facut asta am ajuns sa fiu lovita peste fata, la figurat, cu propriile mele intamplari. parea de incredere, si parea foarte curios despre multe aspecte ale vietii mele, l-a sfarsit s-a dovedit ca-si alimenta gelozia si nebunia cu asta

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!