am facut bine sau nu?

by: floryyfloryy
buna marlenalili am vazut ca ai mai intrat pe forum si am indraznit sa intru si eu sa-ti scriu am mai scris pe acest forum iar tu mi-ai raspuns sper sa imi raspunzi si de data aceasta.prima oar cand am scris dabia nascuseme de 2 sau trei luni si am spus ca sotul meu este foarte distant de mine si ca ,cred ca are pe atcineva.tu mi-ai spus ca dupa nastere se mai intampa lucrul acesta atunci ma-m convins ca erea ceva rau doar in mintea mea dar dupa ceva timp sotul meu a plecat din tara cu sora lui si sora mea.dupa doua luni de la plecarea lor am aflat ca sotul meu ma insala cu o bulgaroaica sora mea la prins cu ea in pat el nu a vrut sa recunoasca ca ma inselat dar cand i-am spus ca vreau sa ne despartim atunci a recunoscut si mi-a spus ca sa-l iert ca a fost prima oara si ca nu o sa se mai intample la 5 zile a venit acasa si ne-am impacat nu stiu daca am facut bine dar nu vroiam ca la varsta de 22 de ani sa raman singura cu un bebelusi de 5 luni care are nevoie de foarte multe lucruri si nu vroiam sa creasca de la varsta de 5 luni fara tata sau poate dupa foarte mult timp cu un tata vitreg.sper sa nu se mai intample sper sa fie pt ultima oara o a 2 a sansa de la mine nu mai

eva31

eva31

Ok, mai da-i o sansa, poate cine stie...

09 Apr 2011, 00:12

Barbatii mai rar inseala doar o singura data. Dar poate cine stie, sotul tau e una din exceptiile ``fericite``.

floryyfloryy

floryyfloryy

...e

23 Sep 2010, 23:33

el da e fericit cu mine dar eu cu el nu deja am inceput sa cred ca am facut cea mai mare gresala din viata mea .dar cum o sa incep sa imi revin eu singura din punct de vedere financiar ca sa pot sa imi intretin copilul singura asa cum merita o sa urmeze o despartire la prima si cea mai mica gresala a lui.o sa sufar atunci mai mult decat acum dar sunt sigur ca o sa-mi treaca nu sunt nici prima nici ultima femeie care trece prin asa ceva.mersi mult pt raspuns

leo_cryss

leo_cryss

....

20 Sep 2010, 21:14

....

criss84

criss84

bine sau nu

20 Sep 2010, 13:11

buna floryyfloryy..indraznesc sa iti raspund si eu la aceasta intrebare :) de dragul copilului tau faci multe sacrificii insa alegerea daca sa stai cu un sot infidel nu tine de copil..copilul tau poate fi fericit daca voi sunteti fericiti..si asta trebuie sa iti clarifici...sunteti fericiti impreuna? sau stati impreuna numai de dragul copilului?

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!