Am innebunit!!!

by: ella_elijah
Ne cunoastem de 1an si jumatate,am fost f buni prieteni(amici),faceam multe lucruri dragute impreuna:mergeam la film,la plimbare,in excursii,stateam la cafele si ne simteam bine!!M-am indragostit de el si am ajuns sa-l iubesc;nu-i sunt indiferenta(cel putin asa cred),pentru ca imi spune mereu cat de dor ii este de mine si-mi face tot felul de declaratii de genul"mi-e dor sa te tin de mana" sau "mi-as dori sa ma trezesc in fiecare dimineata langa tine,dar inaintea ta,sa te pot privi dormind"!!I-am spus ca-l iubesc, iar el mi-a spus" si eu am sentimente puternice pt tine"...C naiba inseamna asta??Asta nu e replica la un "te iubesc"!Nu stiu ce sa mai cred si ce sa mai fac!!Oare ar trebui sa mai sper la o relatie?Sa mai lupt pentru acest lucru?Din buni amici am devenit ceva mai mult de atat, intr-o seara, la Sighisoara ne-am sarutat...si a fost cel mai frumos sarut din toti cei 20 de ani ai mei(si el a zis ca si pt el a fost la fel)..dar totusi nu suntem impreuna...am innebunit si nu mai stiu ce sa fac!!!

ella_elijah

ella_elijah

ELLA>ella

10 Mar 2006, 17:50

Culmea, si p mine tot Ella ma cheama, dar vine de la elena!!Esti funny, si sper sa ai dreptate, sper sa clacheze de data asta!!! te pup

ella_elijah

ella_elijah

andra...

10 Mar 2006, 15:21

sincer...nici nu mai stiu:)) mi se pare ca am lasat pre mult garda jos de cand il cunosc, mi-am calcat mult pre mult mandria in picioare si nu prea mai vreau sa fac nimic din ce ar putea sa-l faca sa se simta prea important! dar cred ca pana la urma o sa-ti urmez sfatul si "o sa rup pisica in doua", cum spune o vorba veche!! CE_O FI O FI!! te pup, mercic

pinky

pinky

...

09 Mar 2006, 22:28

cam urata treaba... dar l-ai luat la o discutie sincera si deschisa, in care tu sa-i zici ca vrei sa fii cu el si sa afli ce parere are el despre asta, sa incerci sa-i dai vreun "ultimatum" ceva?

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!