am inselat, dar ma caiesc...

by: mericic
asta este o intrebare cu care se confrunta foarte multi probabil... daca inseli si te simti vinovat este cazul sa-i spui partenerului de cuplu sau mai bine taci si speri sa treaca? daca spui, esti cu sufletul impacat in schimb este mai mult decat posibil sa pierzi persoana iubita, daca taci si nu se afla nimic...trebuie sa te lupti cu flash-backurile o perioada nedeterminata de timp. ce ziceti?

vanghelis007

vanghelis007

Despre inselat

22 Mar 2009, 08:09

Suzuki foarte suparat o intreaba pe Suzuka:
-De ce m-ai inselat?
-Dar nu te-am inselat, tu.Am vrut sa vad numai care dintre voi, Tu si Gigel, ma iubiti mai tare.
-Si la ce concluzie ai ajuns?
-A fost prea repede si nu am putut sa-mi dau seama.Cred ca am sa mai incerc odata.

ladybug

ladybug

cred ca mai bine taci

20 Mar 2009, 15:03

daca tu nu poti trai cu vinovatia, crezi ca dupa ce ii spui vei putea trai mai bine cu ea? daca tu ai gresit atunci e cazul sa iti duci greseala in spate nu sa i-o arunci si lui in carca. chiar daca el te va ierta, crezi ca va putea fi totul la fel intre voi?

mihahi

mihahi

depinde

18 Mar 2009, 20:32

si daca nu soui se paote afla....dar depinde de circumstante si de relatia in sine, daca persoana respectiva a inselat samd.,..

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!