Am nevoie de niste sfaturi

by: babydoll_
am 17 ani si ies cu un baiat de 20 de acum 3 luni , el imi spune mereu ca ma iubeste si vorbeste chiar si despre un viitor impreuna si eu il iubesc mult asa mult incat mi-am pierdut virginitatea cu el , acum problema e ca mi se pare ca e putin cam indiferent si cam asa a fost tot timpul si ma refer la asta in sensul ca el nu ma suna ziua sa vada ce mai fac sau ceva de genu ,ma suna dupa ce vine de la munca si ma suna ca sa iesim afara si parca eu as avea nevoie sa ma sune mai des , am vb o data de chestia asta cu el si a inceput sa ma sune mai des deci parca l-ar interesa ce cred eu , dar problema mea e asta ca mi se pare indiferent si asta ma face sa ma gandesc ca poate nu ma iubeste cum zice el si as vrea niste sfaturi pt ca sa pot sa imi dau seama de chestiile astea si ce as putea face ca sa nu fie chiar asa de indiferene in sensul acela . Sper ca ati inteles ca ma chinui sa va explic :P

rai2007

rai2007

draguto !

27 Aug 2007, 16:12

ai 17 ani iar el 20 ! la virsta asta nu vb despre dragoste. despre disperare, despre sex, altele dar nu dragoste. e normal sa nu te sune 24/24 daca mai si lucreaza. tu probabil ca la scoala te plictisesti si e normal ca te gindesti la el. gaseste ti o activitate sa ti treaca timpul mai repede. virginitatea nu are legatura cu dragostea baga ti bine in cap asta.
daca baiatul te place, profita de atentia care ti o acorda si simte te bine cu el cind sunteti impreuna. asta conteaza cel mai mult

zaza

zaza

nu-l sufoca

14 Aug 2007, 17:50

Scumpo, dragostea ti-o arata prin alte moduri, nu prin numarul apelurilor telefonice. Poate chiar e ocupat la serviciu sau poate eo persoana mai rece din fire..te sfatuiesc sa nu il sufoci, sa il lasi sa te caute pentru ca asa simte, nu pentru ca altfel te superi;

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!