Am nevoie de sfaturi!!!

by: nightcrawler
S ar putea sa va para cam straniu ca un baiat se logheaza pe un forum numai al fetelor dar e chestia ca am nevoie de sfaturi din partea voastra nu a baietilor caci stim cum suntem :D. Problema e ca iubesc in adevaratul sens al cuvantului o fata din clasa mea cu care am fost prieten de mai bine de 4 ani, dar din pacate am fost prea las cand am avut sansa sa ii dau de inteles ca imi palce si asha am ramas doar prieteni, si de atunci tot o iubesc, am incercat eu cu alte fete sa imi treaca dar nu trece, buba e ca acum 2 ani s a bagat cu un alt baiat din clasa care cel putin mie imi face zile fripte, si face misto si de ea dar ea nu stie, si pentru ca o iubesc nu indraznesc sa ma bag intre ei pentru ca nu ii vreau decat fericirea dar in ultimul timp a inceput sa doara foarte mult chestia si chiar dak am promis ca nu am sa ma bag intre ei trebuie sa imi iau asta de pe suflet si sa ii spun, poveste e foarte complicata, dak vreti sa ma ajutati am sa o insir pe toata, app am 17 ani merg pe 18, e una din cei mai buni prieteni care ii am, o vad in fiecare zi, imi zice tot, si mereu eu o fac sa zambeasca cand se cearta cu prietenul ei (1 la 2 zile) ca apoi doar sa imi bag cutitul in rana..help

irinuska

irinuska

buna

21 Mai 2008, 23:24

Buna! ce faceti? sunt noua pe acest site.! am si eu nevoie de un sfat,nush ce sa mai fac! imi place de un baiat de la mien din liceu,el este a 10 ,eu a 9a si,,a fost si cu mine in scoala! ma rog asta nu are niki o legatura,,imi place de el si nush cum sa fac sa ma observe !:( eram intr-o zi in autobuz veneam din oras si el era in acelasi autobuz cu mine si ne-am privit reciproc,si porma am inceput sa il plac,mauit la el inistent ,sperand ca isi va da seama,mi-a dat mici semne sa zik,,,da nu sutn sigura as vrea sa ii cer id-ul da "nu stiu ce sa fac,,mie teama k o sa ma respinga sau nu stiu:((! am nevoie de un sfat ..... va rog

nightcrawler

nightcrawler

O rectificare!

27 Mar 2008, 20:18

Chestiile care le facea iubitul ei erau pe vremea in care nu erau impreuna si facea "caterink" pe seama mea si a ei, si de vreo luna nu am mai vb deloc cu ea ca sa vad reactia ei, chestia e ca aveam nevoie si de timp sa vad cum ii spun, din fericire momentul in care mah "eliberez" e aproape....

nightcrawler

nightcrawler

continuare

18 Mar 2008, 14:53

pentru ca nu vreau sa am regrete fata de ceea ce am facut, am sa ma impac cu ideea ca nu va fi niciodata cu mine dar nu ma voi imapca niciodata cu ideea ca nu va fi cu mine pentru ca nu voi putea sa o fac sa inteleaga ce simt......

nightcrawler

nightcrawler

PAI.....

18 Mar 2008, 14:51

Pai detaliile ar fi: sunt sa zicem un prieten foarte bun pentru ea,o iubesc, dar din pacate s a bagat cu un alt baiat din clasa si culmea e ca a fost cam stupida faza:ziua in amiazamare la patinoar a fost ceva de genu "Vrei sa fim impreuna?" si eu care m am chinuit, atmosfera romantica,noapte,vorbe dulci si alte chestii ma lasat ca "vitelu la poarta noua", am inghitit in sec si am ramas langa ea, ca de tot o iubesc si nu vreau sa o vad suferind, in ultimu rand nu prea mai pot suprima ceea ce simt fata de ea sa ma mint ...asha ca in ultima vreme am inceput sa o evit si chipurile sa ma port ca un prick pentru a avea o vreme linistita pentru a imi pune ordine in ideii si apoi sa ii spun pe indelete tot ce simt, dar chestia e ca nu stiu sigur ce sa fac, adik in minte am eu o imagine de ansamblu dar din prorpie experienta cand sunt fata in fata "cu dusmanu" ma pierd, o iubesc si nu cred ca am sa o uit asha usor caci totusi aproape 6 ani de prietenie dintre care vreo 3 jumate numai eu iubind un ideal nu cred ca pot sterge in 3 zile, stiu ca nu se pot intamplat decat 2 lucruri: partea frumoasa:D si partea in care ma uraste dar ce sper eu e sa ma folosesc de tot ce am pentru a nu avea

marian_mano

marian_mano

sal

17 Mar 2008, 21:15

salut... nu esti singurul baiat de pe aici... da-mi te rog mai multe detalii si poate reusesc sa te ajut si eu daca vrei.

Dieta Nicoleta Luciu
Dieta Nicoleta Luciu
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!