Am nevoie mare de ajutor VA ROG

by: ciuci4ciuci
De 6 ani iubesc ca un nebun pe nepoata mamei mele vitrege parintii ei si matusa ei ( mama mea vitrega) au forta`to sa se marite cu un alt barbat si acum are un copil de 1an dar noi ne iubim mai mult ca la inceput ne intalnim pe ascuns si ne declaram lucruri care nu cred ca au mai fost auzite in lumea asta ( referitor la iubirea noastra ) acum ea e pe punctul de a divorta si eu sunt mai sigur de ORICE pe lume ca vreau sa vina la mine pt. ca asta e motivul pt. care divorteaza NE IUBIM ENORM DE MULT nu am cuvinte sa explic iubirea noastra vrem sa lasam tot in urma ( in afara de copilul ei ) si sa plecam toti 3. Dati`mi un sfat va rog din suflet si cei rautaciosi sa nu`mi raspunda pt ca nu are nimeni cum sa inteleaga ce simt decat daca acel cineva simte si el la fel la randul lui.
Multumesc

eva31

eva31

Mai multe explicatii despre gradul de rudenie.

09 Apr 2011, 01:17

Ar trebui sa intrebi un preot. Casatoriile astea intre rude sunt un pacat, chiar si intre rude indepartate. Vezi ce grad de rudenie ( religios, nu neaparat civil) este intre voi si daca exista, atunci ar trebui sa va comportati ca niste rude. Daca nu aveti rudenie religioasa, de exemplu tu sa fii adoptat de mama ta vitrega si botezat de ea, atunci puteti sa fugiti unde vreti voi. E viata voastra si oamenii ar trebui sa fie liberi sa faca ce vor si ce stiu ca e bine pentru ei, mai ales pe plan sentimental.

tarotkitty

tarotkitty

Divinatie in Tarot

05 Feb 2010, 21:58

Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .
Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/

tarotkitty

tarotkitty

Divinatie in Tarot

05 Feb 2010, 21:58

Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .
Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/

lara1711

lara1711

Cu calm si cap

05 Iul 2009, 02:03

Asa rezolvati totul.
Va iubiti,dar iubirea nu tine de foame.Va iubiti,dar iubirea nu tine de somn.Aveti nevoie de acoperis,aveti motivatia de a merge mai departe,dar nu vedeti unde este acel mai departe.
Stati impreuna de vorba,vedeti alternativele,calculati totul inainte.Nu va aruncati cu capul inainte,e pacat.De ce sa fie mai rau cand poate sa fie mai bine,chiar foarte bine?
Daca tot ati luat o decizie,incercati sa faceti tot posibilul sa o duceti la capat,luand in calcul toate riscurile.Si cautati alternativele cele mai bune,aveti rabdare.
Iubirea e motorul care va motiveaza,dar ea e alimentata de anumite lucruri.Ca sa pastrati lucrurile alea,aveti nevoie de o atmosfera fara conflicte intre voi.Nu le puteti evita complet,dar puteti preveni o parte.
Aveti grija totusi ca e si un copil la mijloc.Miza...e imensa:)

vanghelis007

vanghelis007

Raspuns

26 Apr 2009, 09:11

Daca tot vrei sa plecati toti trei, fa rost de un Mersul Trenurilor.Mersul pe jos este foarte bun, dar pe distante scurte.

ladybug

ladybug

si ce sfat vrei?

08 Apr 2009, 18:04

pt ce? probabil e greu aici, nu stiu care e starea voastra materiala si cum v-ati puteadescurca, daca aveti unde sta. in ultima instanta, daca nu va permiteti aici, va trebui sa luat in considerare si strainatatea

ciuci4ciuci

ciuci4ciuci

mai astept sfaturi MS

05 Apr 2009, 14:37

pai avem unde sa plecam numai ca e in strainatate dar pe noi nu ne intereseaza atat timp cat suntem toti 3 si ne gandim oricum cum am putea face ca sa nu plecam de aici si sa putem tra in liniste

mihahi

mihahi

cu grija

05 Apr 2009, 11:22

pai aveti unde sa plecati? sfatul meu e sa nu plecati inainte sa stiti unde mergeti si ce exact veti face acolo. Dar poate ca exist ao cale de mijloc si nu trebuie sa fugiti nicaieri!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!