am o pb...si nu vreau sa o accept

by: ceabelita
buna tuturor,am 22 de ani si....nu stiu ce sa ma fac....cred ca sunt lezbi...chestia e ca am avut si prieteni...si acum sunt in italia...si am cunoscut o spaniola..o stiu de un an....de cand am vazut-o pot sa zic ca mi-a placut e frumoasa pe dinauntru dar si in afara...si mereu cand am vorbit cu ea...mereu ma simteam bine in compania ei...zambetul ei...si are o lumina in ochii ei care ma innebuneste...asta ea nu stie...ceea ce simt ...totusi am aflat ca e bi...sau era..dar..nu a avut rel serioase era doar ptr distractie...de faptul ca e bi nu am vb niciodata deschis dar stie ca stiu ptr ca o data era o tipa care i-a spus ca la alta ii place de ea...
in fine...dar toate asta cu placutul fetelor...nu a aparut asa doar ptr ca am venit aici...de la vreo 14 ani au existat fete ..."de care m-am afectionat"...de fapt imi placeau dar nu stiam de fapt despre ce este vb...
nu stiu ce sa ma fac ptr ca...nu pot accepta...de fapt chiar de vreo 2 luni ...m-am indepartat de ea...
ce ma fac...nu e posibil asa ceva...am vb cu o prietena despre asta...dar...faptul ca am vb cu ea..nu m-a ajutat cu nimic...in rest nu am mai vb cu nimeni....de aceea daca ma poate sfatui cineva...va rog...multumesc

eva31

eva31

Du-te la psihiatru

09 Apr 2011, 01:54

Astfel de relatii nu sunt normale si ar trebui sa incerci sa devii si tu o femeie normala, altfel vei suferi mult in viata, cand vei ajunge la o anumita varsta si vei vedea femei fericite cu familiile lor, soti, copii, si tu ``zburand`` din femeie in femeie, singura si batrana.

tashulina

tashulina

Atractia sexuala

07 Dec 2009, 15:50

este ceva complet diferit de atractia fizica fata de o tipa atragatoare.

Citeste si aici Bisexuala...sau nu, poate te lamuresti mai bine.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!