Am revenit

by: pami_bebe_girl
Dupa o lunga pauza am revenit...Poate k nu va mai amintiti de mine :( dar eu nu v-am uitat :D Acum...am o alta problema...parca se tin scai de mine...M-am mutat in alt oras...unde veneam in fiecare vacanta...si aici am reintalnit un fost iubit de-o vara...care e intr-o relatie de 2 ani si un pic...si pentru care incep sa simt ceva f serios...e tot leu...ca si fostu` de altfel..:D Nu stiu de ce...dar am senzatia k ma atrag leii, cu toate k imi doresc sa fug de ei...Baiatu' se intalneste cu mine,nimik de zis...vorbim cate-n luna si in stele,dar mereu imi aminteste k odata,candva,am plecat si l-am lasat aici,punand punct la tot...si k nu mai poate avea incredere in mine,chiar dak mai simte ink ceva pt mine.Stiu k asa e,k ink mai simte ceva pt mine...dar park nici sa ii stric relatia nu as vrea,cu toate k mi-as dori sa fie al meu...imi e teama k atunci cand il voi avea,ma voi plictisi de el...si atunci nu as putea sa mai pun punct ink o data dintr-un motiv stupid...asa k...dati-mi un sfat...sa-l mai caut?sa nu-l mai caut?sa incerc sa lupt pentru ceea ce simt? Sunt dezorientata...

panselutza

panselutza

sigur ca da...

05 Apr 2007, 23:28

trebuie sa faci ce-ti dicteaza inima, si daca inima ta iti spune ca trebuie sa-l cauti pe acest "leu", so... do it! daca nu vei face asta acum te vei intreba toata viata cum ar fi fost daca.... asa ca, lupta pentru iubirea ta! numai bine!

Dieta Nicoleta Luciu
Dieta Nicoleta Luciu
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!