Amicitii intre forumisti

by: pisi
Vi s-a intamplat asa ceva ? Tineti legatura intre voi si-n viata reala, nu numai pe net sau forum ?
Va ajuta sfaturile date de ceilalti forumisti ? Daca da, in ce masura ?
Va astept cu pareri, dragi forumisti, indrazniti doar ! :)))
P.S. Ancuta, te salut si-ti spun ca-mi lipsesti !:(( Te pup, pa pa :)))

katy

katy

:)

02 Mar 2006, 17:11

da si mie mi ar placea sa ne intalnim :), avand in vedere ca suntem mai multe din iasi poate organizam noi o intalnirea, inaintea celor din bucuresti :)) !

Foarte buna ideea cu forumul, mi amgasit aiki cea mai buna prietena si aflu lucruri si pareri noi aproape in fiecare zi! Deci sunt foarte incantata de lucrul acesta!

karina

karina

draguta ideea

25 Feb 2006, 09:54

cu intalnitul , doar k unii nu sunt din bucuresti , dupa cum am mai vazut niste mesaje ..eu sunt din iasi dar mi-ar placea sa aflu dak intr-adevar v-ati intalnit ...

pinky

pinky

sambata asta?

23 Feb 2006, 19:07

e interesanta ideea cu iesirea, dar io in weekend nu prea sunt in buc... weekendul asta sunt la munte...

hedonista

hedonista

hmm..

23 Feb 2006, 17:33

nu stiu ce sa zic de ideea asta a voastra cu intalnirea..teoretic este ok..adik e interesant sa cunosti persoanele din spatele unui nick..dar cred ca atunci s ar cam pierde obiectivitatea...defapt este inevitabil..iar despre subiect n as putea zice ca pe forum se pot lega cine stie ce amicitii,poate usoare simpatii..asta poate si din cauza lipsei chat ului de pe site..

ruxxy

ruxxy

imi place ideea ta rodi....

19 Feb 2006, 12:46

hei, da e chiar interesant ce ai propus...pai haideti dragilor cum facem sa ne cunoastem?! adrese de mail ceva,id-uri poate sau un nr de telefon...si eu sunt noua pe aici dar ma simt super ok...deci cum facem....?!

annie

annie

Rodicutza Sadica,

19 Feb 2006, 11:29

Nu stiu ce sa zic de intalnirea asta, in principiu toata lumea vrea, dar nu reusim deloc sa ne organizam.

Vorbisem sa ne vedem si inainte de Craciun si bineinteles ca n-a iesit nimic :(((

Cred ca cel mai bine ar fi sa deschidem un post in distractie, poate e mai vizibil. Si pentru cei care nu sunt din Bucuresti sa promitem multe poze!

inutza

inutza

:)

18 Feb 2006, 22:13

eu intru pe forum doar de 2 saptamani...dar ma bucur ca am indraznit si am avut incredere...am primit sfaturi,le-am pus in balanta si m-au ajutat...ma simt bine printre voi:)

meonlyme

meonlyme

:(

18 Feb 2006, 21:56

si eu vreau sa ies.. :Dloz..da n-am cum nu is din buc

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Hai sa iesim toti cei de pe forum care avem chef

18 Feb 2006, 17:11

Am ami propus asta o data, hai sa iesim la un suc mai multi de pe forum. Ce ziceti de sambata viitoare pe la 11 dimineata la cafeneaua actorilor de al universitate?

hmm

18 Feb 2006, 09:27

Ma ajuta sfaturile forumistilor.Un om care nu te cunoaste si care nu are nici un interes,iti poate da o idee sau un sfat,privind situatia obiectiv.Noi suntem tentati sa fim subiectivi cu propria noastra viata.Tin legatura cu forumistii,pe messenger,sau telefon.In viata reala,inca nu m-am intalnit cu nici unul,dar pe viitor ne vom cunoaste.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!