Atractie fatala sau pretext?

by: georgescumag
Credeti ca exista aceasta atractie fatala despre care vorbim toti. sau este doar o scuza pe care ne-o gasim pentru faptu ca nu ne putem tine pantalonii, respectiv fustele, pe noi.

miha

miha

exista!

13 Dec 2005, 17:39

eu sunt de pae ca da!

flower

flower

eu cred ca exista

02 Dec 2005, 13:11

Cred, sincer, ca atractia fiyica exista cu adevarat. Sunt persoane care te scot din minti( si din fuste...sau pantaloni :)) fara ca tu sa vrei. Cat de departe emrgi, insa, cred ca depinde de fiecare in parte, de cat autocontrol sau responsabilitate are. Viata trebuie traita din plin, iar daca esti gata sa-ti asumi consecintele unui astfel de act, din punctul meu de vedere e OK.

hedonista

hedonista

este..

02 Dec 2005, 09:32

parerea mea e ca exista..altfel cum ne am explica faptul ca, desi esti constient(a) ca nu este bine ce faci, ca faptele tale pot avea repercursiuni asupra altor persoane, ca te legi la cap fara sa te doara...si daca esti obiectiv(a), parca tipul(tipa)nu este cine stie ce ca sa merite toate chestiile astea..si totusi te arunci ca berbecul fara sa ti mai pese de toate chestiile care ti vin in minte..

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!