baietii cu nasul mare sunt atractivi??

by: alex
sunt baiat si vreau sa stiu daca baietii cu nasul mare sunt atractivi pt o fata.

doe

doe

alex...

05 Sep 2006, 12:56

Ai dat un raspuns de om matur, felicitari

alex

alex

nu...

17 Feb 2006, 15:16

nu o sa fac ca ceilalti/celelalte nu imi sta in fire sa fac ce fac altii si chiar din povestea asta am vazut ca nu e nimeni la fel si mai cred ca eu am gresit sau/si poate a vrut si ea o aventura dar asta e ce sa mai fac (doar nu o sa ma sinucid ;) sau ceva de genul asta .

doe

doe

alex...

17 Feb 2006, 00:01

draguta poveste.
Te felicit ca ai reusit sa ne spui motivul pana la urma.
Sunt fel si fel de oameni.
Si sa nu uitam un rol important il are aici adolescenta.
Nu sunt pus sa spun cine e devina si cine e perfectul.
Dar eu cred ca ori i-ai gresit tu cu ceva ori a vrut doar o aventura.
Citeste niste observatii facute la termenul adolescenta.
Adolescenta este trecatoare dar lasa urme in mintea si inima individului.
Ele pot sa dispara sau sa ia o alta forma care va fi buna cu individualitatea ta.
Ea poate sa distruga individul dar este mult pana a se ajunge acolo dar au fost cazuri.
Acum eu nustiu cu ce impresie ai ramas deatunci de cand ea nu a mai dat nici un semn de viata.
Ai grija sa nu cazi si tu in capacana cum au cazut alti/altele care spun intrun final ca toti/toate sunt la fel.
Fi prezent in orice actiune.
Nu mai bine.

alex

alex

nu ma pregatesc

16 Feb 2006, 14:21

admiterea sa face pe baza de dosar acolo unde vreau eu sa dau, incerc sa ma pregatesc pt bac sa obtin o nota mare ca imi trebuie media anilor I-VI
si media bac dotul pe 2

si facultatea la care dau e ceva de foarte viitor
(zootehnia)

p.s. vezi sunt mai diferit decat ceilalti care dau la drept sau bla bla bla

pisi

pisi

Am uitat

15 Feb 2006, 23:48

sa te intreb pt ce facultate te pregatesti!:)

pisi

pisi

Ma bucur

15 Feb 2006, 23:46

ca te-ai hotarat sa inveti pt admitere, desi cam in ceasul al 12-lea ! Oricum mai bine mai tarziu decat niciodata ! :))
Multa bafta de pe acum !
P.S. Ma bucur ca ai capatat incredere in tine ! :)

alex

alex

merci fanilor ;)

15 Feb 2006, 22:59

dupa incurajarile primite de la voi nu ma mai intereseaza asa mult ce zic altii acum vreau sa invat sa intru la facultate in TIMISOARA
Ella* aici vad ca e o familie si poate dasta am devanit simpatic ;)

pisi

pisi

Astept

15 Feb 2006, 21:13

ca timpul sa-si spuna cuvantul !:))
Imi tin parerea pt mine, ai fost amuzanta, oricum !:))

dulce_deea

dulce_deea

hei

15 Feb 2006, 21:01

am scris doar o data!!!Ioi, sa nu se inteleaga gresit

dulce_deea

dulce_deea

pisi

15 Feb 2006, 20:58

cu sigurantza te inseli draguta. Mi se par amuzante parerile tale la prima "citire". Ia sa vad cum ma descrii si iti promit ca iti spun daca ai dreptate

dulce_deea

dulce_deea

pisi

cu sigurantza te inseli draguta. Mi se par amuzante parerile tale la prima "citire". Ia sa vad cum ma descrii si iti promit ca iti spun daca ai dreptate

dulce_deea

dulce_deea

pisi

pisi

pisi

Mama, ce am mai ras

15 Feb 2006, 20:20

Mai Deea, mare figura de stil esti ! Nu stiu de ce , dar am un presentiment in legatura cu tine !
Astept sa vad , daca intuitia nu ma inseala ! :)))

dulce_deea

dulce_deea

ce dulce esti

15 Feb 2006, 19:53

imi place cum ai spus-o! esti un dulcic cu nasu mare. dar ce crezi ca fetele se uita la nas? portofelul e mare? daca da, nu-ti fa probleme, daca nu, preocupa-te in continoare de nas! esti un scump oricum

pisi

pisi

Pt Alex

15 Feb 2006, 19:08

Vezi ca ti-am lasat mesaj la topicul de muzica !:))
P.S. Nu mai sunt trista, mi-a trecut, mersi de sustinere !:)
Te pup, pa :))

pisi

pisi

Propunere

15 Feb 2006, 13:54

Eu propun sa ne mutam cu topicul nostru la rubrica de muzica , ca mi-e ca ne dau oamenii astia ( vezi admin ) afara ! :))
Tu ce crezi ?

alex

alex

cateva melodii

15 Feb 2006, 13:24

jazz
Aura Urziceanu - Sa-mi canti, cobzar batran
Aura Urziceanu - O clipa a trecut
Aura Urziceanu - Sa mori din dragoste
Aura Urziceanu - DOR DE VIATA(ceva sa nu mai fi trista)
Johnny Raducanu - Iubirea
Iris&Johnny Raducanu - Soldier of Fortune

incearca si asta
Omul cu sobolani - Cum sa fii mai bun

si asta
Catalin Crisan- Ploaia
Catalin Crisan- Leac de inima albastra
Catalin Crisan - Mi-e Dor De Tine
Catalin Crisan - Vorbeste Marea
Catalin Crisan-Nu pleca
Catalin Crisan-Te-am iertat demult

vreau sa imi spui ce parere ai despre ele;)
si nu mai fi trista !!!

pisi

pisi

OK,Alex

14 Feb 2006, 23:07

Va veni si timpul ala o sa vezi ! Scuza-ma daca am fost prea dura mai devreme ! Dar e din cauza ca sunt trista ! Scuze, asa e, nu ascultam acelasi gen de muzica, dar asta nu inseamna ca te desconsider, stai linistit ! Uite, jazz nu prea am ascultat, ce-mi poti recomanda, asa, mai de inima albastra ?:))
Te pup si ai grija de tine, pa

alex

alex

e clar ca:

14 Feb 2006, 22:19

nu ascultam acelas stil de muzica sau asemanator.
eu ascult in geberal muzica fara versuri doua stiluri :muzica electronica(aproape tot: rave, trance etc) si mai nou jazz(poate ca incep sa evoluez si sa ma maturizez)
poate ai dreptate cu acel mesaj din melodie, eu nu sunt sigur inca ce e dragostea pana acum la mine merge mesajul si vreau sa vina timpul in care sa cred ca e o prostie melodia aia

pisi

pisi

Recomandare

14 Feb 2006, 21:21

Eu iti recomand sa asculti alte melodii de dragoste ! Mai asculta si tu Richard Ashcroft, Sugababes, The Corrs , Lisa Stansfield, etc , ei canta melodii de dragoste ! Asculta si tu un U2, sa auzi acolo melodii de dragoste !
Dragostea nu e o curva, asta e o prostie, dragostea e un sentiment unic, pur , e un sentiment care te ridica si te prabuseste !

alex

alex

pai...

14 Feb 2006, 19:31

1. sigur ca nu ma duc sa ii cer mila sau ceva de genul asta, nu imi place si nu am facut niciodata chestia asta, dragoste cu forta nu se poate deci ca va fi va fi
2. de invatat am invatat ca nu trebuie sa mai bea asa mult (chiar deloc) cu toate ca nu a zis nimic rau nimeni a doua zi, dar m-am simtit eu penibil
3. "Dragostea-i o curva" deci ....(recomand ascultarea melodiei "Stigma - Dragostea-i o curva" super adevarata din toate pctele de vedere)

pisi

pisi

Simpatic

14 Feb 2006, 00:51

Haioasa intamplarea , pt mine cel putin ! Esti un tip simpatic, mai Alex ! Toti am trecut prin chestii mai mult sau mai putin asemanatoare cu ale tale ! Din ele invatam ! Nici nu stiu ce sfat sa-ti dau, acum depinde si de ea, daca te mai vrea sau nu ! Hai sa-ti spun o chestie, fetele la varsta ta sunt asa, mai naravase, nu-i vor pe cei care le plac, ci , culmea , pe cei care nu le plac ! Deci, ia las-o tu pe donsoara in pace sa vedem cum reactioneaza ! Si dupa aia mai vedem ce facem cu tine ! :)) Eu zic sa nu pui la suflet, pe bune, ai si tu mai multa incredere in tine ! Vorba aceea, inteligent esti, haios esti,dragut (din punctul meu de vedere, un om care are simtul umorului , e si frumos ), deci n-ai de ce sa-ti faci griji !
Am citit ce ai scris si mai devreme, ce anume astepti tu de la o fata, mi se par cerinte rezonabile, nimic deplasat !:)
Continu-o tot asa, parerea mea !

alex

alex

nu e poveste dar chiar seamana!!

14 Feb 2006, 00:02

am plecat in banchet acum 2 saptamani(sunt in cls a 12) si EA a venit cu o colega din clasa(invata in alta clasa din liceu de la mine) sti cum e, toti asteptam autocarul si stand in grup cu noi si ea , venind cu acea colega de clasa, ne-am privit bla bla bla (sincer mie mi-a placut de ea s-a incadrat in primele cerinte pe care le astept eu de la o fata, inca nu aflasem cat de ordonata era). eu merg cu autocarul ea cu o alta masina (nu au mai fost lcuri in autocar si a mers intr-un microbuz cu alte fete) pe drum nu m-am gandit la ea bla bla bla....
ele au ajuns mai repede acolo au aranjat locurile in camere(cine cu cine sa stea) si trebuia sa ramana un baiat intr-o camera de fete adica in camera cu ea si cu colega mea(nu stiu prea bine sa povestesc, scuze). acea colega a zis sa stau cu ele in camera avand incredere mai mare in mine si cand am auzit oferta am acceptat ;) logic!!

(prima seara) ne-am pus in camere am vb putin toti 3 eu eram foarte calm nu regizam nimic si cred ca a simtit asta .ne-am adunat mai multi intr-o camera si vb, era si o profesoara acolo mai tanara si vb despre filozofie, intre timp se facuse frig eu state-am langa EA si i-am dat bluza mea logic bla bla bla
(de dimineata, a doua zi) am pleca cu autocarul in excursie sa vizitam, pe la Lacu Rosu, grupul in care eram nu a vrut sa viziteze si a stat la o cofetarie/bodega/carciuma (nu stiu ce era) noi state-am din ce in ce mai apropiati bla bla bla.
am ajuns la vila unde eram cazati acolo aproape toti se dusesera pe partie si am ramas eu cu ea si cu inca un coleg si am zis sa mergem la o manastire pacolo sa vizitam si am vizit am mai vorbit ne-am oprit sa cumpere colegu ala ceva ei ii era frig si a venit sa o incalzesc am luat-o in brate ne-am apropriat la maxim (mangaieri bla bla bla );)
am ajuns in camera venisera toti ne-am pregatit de masa festiva si am ajutat-o sa se schimbe bla bla bla (mergea bine )
la masa toti cologii au inceput sa faca mistouri de mine cu chestia cu NASUL acolo am mai vb multe am baut si noi ceva bla bla bla .am mai mers odata se se schimbe cu ea si atunci chiat am ajutat-o m-a lasat sa o ating unde am vrut bla bla bla am venit iar la masa aia faceau misto si i-am zis sa ne oprim pana nu se intampla ceva mai rau (eram putin ametit bla bla bla) si eu am baut in continuare cu dirigintele cu colegii bla bla bla cred ca m-am facut pulbere .
a 3-a zi ) nu a mai vrut sa vb cu mine cand am venit acasa (eram in vazanta aia de 0 saptamana) am incercat sa o sun si nu a vrut sa imi dea nr de tel ce sa mai fac??
ba, si incepuse bine(la mine totul "incepe bine" si se termina "mai rau" sunt un caz atipic)

SI DE AICI AM VRUT SA AFLU SI ALTE PARERI DESPRE BAIETII CU NASUL MARE.

scuze daca sunt greseli.
bla bla bla = chestii peste care am vrut sa trec sa nu ziceti ca vreau sa ma laud.

katy

katy

:)

13 Feb 2006, 18:51

si daca credeai k tzi ai gasit jumatatea, c n a mers? d c v atzi despartit? sau care a fost mersul? CREZI k ai putea sa ne povestesti? daca nu sunt prea indiscreta :D... Take care !

alex

alex

corectare

13 Feb 2006, 18:46

danatii=donatii
sgarcit=zgarcit
daca mai sunt greseli imi cer scuze nu merge tst si cand apas o tasta ex 'a' scrie 'f' ;((

alex

alex

raspuns

13 Feb 2006, 18:29

1 de la o fata eu imi doresc sa:
(la prima intalnire sau o fata care imi place ,presupunem ca nu o cunosc foarte bine doar de la scoala, o calega etc.)
Trebuie sa stie sa se imbrace, sa vorbeasca (sa nu fie vulgara), sa fie ordonata(presupunem ca merg undeva cu ea intr-o excursie,chiar s-a intamplat de cateva ori sa merg cu o fata undeva si sa stau cu ea in camera si am fost fascinat de atitudinea ei) sa nu copieze pe nimeni in comportament.
(o iubita)
sa fie loiala, intelegatoare nu stiu foatre bine cum trebuie sa fie ca nu am avut parte pana acum de o iubita adevarata!!
2 ce pot sa ii ofer!!
NU IMI PLACE SA MA GRABESC DECI NICI PE EA NU AM SA O GRABESC (stiu ca fetele se feresc de asa ceva) "totul sa curga de la sine"
loialitate, sinceritate, tandrete cam tot ce vrea inafara de bani sau iesiri costisitoare pe banii mei(stiu cat de greu sa castiga banii si nu imi place sa fac danatii persoanelor lenese sau materialiste,(asta nu inseamna ca sunt sgarcit chiar imi place sa imi cumpar haine de buna calitate), dar imi place sa fac mici cadouri de bau gust)
asta sunt eu!!

ce sa mai zic astept sa vina clipa in care sa o gasesc (aproape o gasisem acum 2 saptamani dar nu stiu ce s-a intamplat... era cam cum o visam eu din toate punctele de vedere chiar am stat si vreo 2 zile mai apropriati si... nu stiu ce sa mai zic) SI INCEPUSE ASA BINE TOTUL!!

pisi

pisi

Nas mare = baiat sau barbat urat ?

13 Feb 2006, 09:53

Personal, mi se par atragatori barbatii cu trasaturi masculine pronuntate , inclusiv un nas mare ( si nu te gandi la ce se spune despre barbatii cu nas mare ...)! Mi se par sexy, si cu o figura interesanta !
Dar stii ce e mai important, Alex ? Caracterul unui om e important si-n societate si intr-o relatie ! Tu spui ca esti cam pretentios in ceea ce priveste fetele ! Nu e rau sa fii doar un pic pretentios, dar nu foarte, ca s-ar putea la un moment dat sa te trezesti singur , ocolit si de prieteni si de fete ! Incearca sa te accepti asa cum esti, cu bune si rele, sa-i iei pe ceilalti asa cum sunt , incearca sa inveti din greselile proprii sau ale altora !
Si la sfarsit o intrebare pt tine : ce anume iti doresti de la o fata /femeie si ce poti tu oferi intr-o relatie ? O sa te rog sa fii sincer; si inca ceva , ai avut o relatie sentimentala pana acum, adica o iubita , nu o fata pe care s-o placi ?!

doe

doe

ce sa fac...

12 Feb 2006, 16:59

asta e parerea mea.

lokita

lokita

:)

12 Feb 2006, 16:35

ma bucur doe ca esti de acord cu mine :) si raluk si corinutza au dreptate nu nasul este cel mai important!!!!!

doe

doe

Ella*...

12 Feb 2006, 15:36

Heidi(sper ca am scris bine)
si nu mai ciocolata de dincolo astea ale noastre sunt contra facute.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!