Barbatul fatal

by: emilia_me
Care credeti ca ar fi cel mai de succes barbat? Cel care are un corp de invidiat, bine lucrat la sala, sau cel care are un sarm aparte si o pozitie sociala importanta?

desideria

desideria

Fatal sau de succes?

28 Mar 2008, 17:09

Nu cred ca se presupun neaparat: pot fi barbati fatali fara succes si barbati de succes ce nu sunt fatali. Probabil ca se presupun in cazul vedetelor. Cel putin pentru mine, un barbat care m-ar atrage este charismatic si inteligent. Fizicul nu e pentru toata viata, pozitia sociala de asemenea. Personalitatea ramane.

varafierbinte

varafierbinte

definitia Barbatului

12 Mar 2008, 22:01

Eu as merge putin mai profund... Parerea mea este ca nu conteaza atat de mult aparenta fizica (lucrata sau nu). Pentru ca un barbat sa fie "vizibil" pentru mine, el trebuie sa fie autentic, sa fie Barbat, si asta nu se vede neaparat dupa muschi sau dupa pozitie sociala. El are ceva de spus, are si forta, are si suflet. Si asa are si succes, pentru ca ceilalti barbati apreciaza un prieten de nadejde sau un adversar puternic, iar femeile se topesc dupa un asemenea barbat adevarat.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!