buna

by: iuliana79
Din pacate , anul trecut (2008) dupa 8 ani de casnicie m-am despartit de sotul meu. Motivul ? Multe si printre altele si consumul de alcool.Spre norocul meu nu am copii.,si sigur este mai bine asa. In sfarsit.Inainte de sarbatori am cunoscut un barbat de 38 de ani din Constanta.Am facut Revelionul cu el dar nu am facut sex.In schimb am dansat si mi-am dat seama ca , cel putin asa mi se pare este cam supradezvoltat. Mi-a spus ca a fost casatorit dar nu a mers din motive de nepotrivire de caracter.Se poate ca sa fie problema pe care am sesizat-o eu ?ca este suppra d .

iuliana79

iuliana79

buna

29 Ian 2009, 16:05

Multumesc pentru sfaturi.

venturer

venturer

pai ce sa zic...sper k n-am scris degeaba :P

21 Ian 2009, 00:34

nush dak sunt kiar in masura sa comentez...da sunt de parere k at knd e sa-ti gasesti parteneru potrivit nu vei mai avea nici un stres legat de orice aspect (jukrie...etc)probabil vei uita k ai avut vreo' data,dar pana atunci multumeste-te q ce ai,stiu k suna ceva gen "acolo sa fie" dar...nu suntem toti pe placul tuturor...am si eu problema ta cu pretentiile,si am refuzat multe fete pe tema asta.pana la urma am avut in pat o singura fata...a durat pana am gasit-o dar dupa...nu mai ieseam din casa :> asta se intampla knd avea 20 si cu exp 0 m-am descurkt kiar foarte bine...fara complexe pt k era partenera potrivita...acum nu mai sunt q ea si...stau iar la panda...asta iti recomand si tie :)

iuliana79

iuliana79

sinceritate

19 Ian 2009, 13:28

Sincera sa fiu am nevoie de cineva care sa-mi fie alaturi si sa ma iubeasca.Si eu sunt in stare sa iubesc si sa accept orice (chiar durerea )Dar oare voi gasi vreodata un barbat care sa ma iubeasca ?Recunosc, nu sunt buna la pat ,dar oare un barbat nu poate fi mai tandru si mai intelegator.Oare singura placere a barbatilor este de a intra cu totul ?La noi femeile excitatia mare este la suprafata , de ce oare la barbati trebuie sa fie cand e tot inauntru . Nu inteleg asta . Si nu inteleg de ce trebuie sa fie o diferenta atat de mare intre org femei si ale barbatului.

lisa1313

lisa1313

iuliana76

17 Ian 2009, 00:41

cred ca tie ceea ce iti trebuie pana sa te mai desmortesti in sens sexual,trebuie un pic mai mult sa te cunosti,trebuie sa-ti placa un barbat inainte sa te culci cu el,inca nu esti la stadiu sa faci sex doar din curiozitate,sau ca ai chef de distractie sau esti singura;tre' sa sti bine ce vrei caci daca nu,vei face pasi inapoi,si din pacate din cate am inteles cu exsotul tau ai cam stat pe loc cu dezvoltarea personala.

iuliana79

iuliana79

inhibata ? teama ?

16 Ian 2009, 15:49

Nu stiu ce sa spun si mai ales cum sa spun.Sigur este dezvoltat peste masura.Nu pot scrie mai multe aici ( cum arata spre ex )Cert este ca arata foarte urat. Nu am prea multa ex , dar este urata tare.Nu o pot descrie .

lisa1313

lisa1313

iuliana79

16 Ian 2009, 01:29

te mai intreb,mai ales acum ca ai avut contactul sexual,ai fost destul de excitata,umeda cum se zice,sti de ce te intreb?pt ca am avut si eu o experienta de genul acesta:avusesem o relatie timp de trei ani in care ma implicasem mult,dupa despartire am intalnit un barbat destul de dotat,cand am avut contactul sexual,m-a durut foarte rau,m-am speriat si mi-am luat talpasita,dupa vreo 2ani l-am reantalnit pe acel barbat,dar in mine se provocasera niste schimbari pe plan sexual(un fel de deblocaj),iar el mi-a pregatit o seara extraordinara,a inchis un separeu al sufrageriei lui cu draperii,a pus perini decorative si paturi frumoase pe jos,o masuta cu bauturi fine si chestii de ciugulit,lumanari peste tot,bete aromatice,muzica,am discutat,am ras,toata noaptea ne-am simtit extra amandoi,sexual nu i-am simtit jucaria deloc dezanjanta,o simteam ca si cum ar fi una normala...

iuliana79

iuliana79

salut

12 Ian 2009, 13:34

Asa cum v-am promis am revenit.Primul contact cu noul meu prieten a fost destul de jenant.A doua zi insa a fost ceva mai bine.Nu stiu daca este normal sa fac marturisiri de aceea spun doar ca e bine sa fim atente cand cunoastem un barbat.Diferentele si ceea ce se spune despre noi ca o vrem mare nu e intotdeauna de bun augur.Depinde de fiecare cat este de dispus de a suporta durerea .Mie cel putin nu mai imi trebuie .

lisa1313

lisa1313

.

11 Ian 2009, 19:02

daca esti destul de excitata in timpul actului sexual,una mare nu te-ar poatea deranja(in fine,nu stiu care sunt constatarile tale),si vezi ca in anumite pozitii poate ajunge prea adanc si poate durea un pic,dar te poti misca cum vrei tu pt a te simti ok.

iuliana79

iuliana79

buna

09 Ian 2009, 15:13

Da , poate aveti dreptate .O sa incerc cred chiar maine seara si am sa ma conving.Multumesc pentru raspunsuri.

egodog

egodog

haha

09 Ian 2009, 12:49

cand se tot vorbeste ca femeile vor barbat cu... mare, tu crezi ca asta ar fi o probleme? si pana la urma, ce, ea s-a maritat virgina? :))

nymphetamines

nymphetamines

lol ma indoiesc

09 Ian 2009, 11:43

nu ar fi o problema ca deh, ar fi stiut si fata aia ce are in pat inainte de casatorie :))

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!