care a fost cea mai injositoare despartire?

by: ynna000
clasicul "nu mai vreau sa fim impreuna" transmis prin e-mail sau mesaje a inceput sa devina normal. Dar care a fost cel mai stupid mod de a-ti transmite ca relatia s-a terminat?

ylycyory

ylycyory

disparut .

11 Ian 2012, 17:56

a disparut fara nici macar sa se uite inapoi dupa 5 ani si mai ales ca acum sunt insarcinata in 2 luni scris un sms , de cand iam trimis sms am mai vb dar nici macar nu ma intrebat daca sunt insarcinata .eu mai am o fetita de 12 ani dintro casatorie anterioara nu stiu ce sa fac ,eu il iubesc enorm de mult,nu mai stiu ce sa fac???????????

a disparut

14 Nov 2011, 22:17

dupa declaratii infocate de dragoste plus cerere in casatorie dupa 2 saptamani de cand ne-am cunoscut ... a disparut, fara nici o explicatie :)) am fost socata, dar a trecut, nu l-am luat f in serios caci nu mi s-a parut normal sa ma ceara de nevasta dupa 2 saptamani :)) chestia e ca nu mi s-a intamplat la 20 de ani ci la 30 si ceva de ani ... el era cu cativa ani mai mare ca mine, nu un pustan ...
Ce-i drept si eu am disparut de cateva ori, caci persoanele cu care ma intalnisem nu mi-au placut deloc, nu am vrut sa ramanem nici macar prieteni, i-am cunoscut pe un site si mi-a fost teama sa le spun direct ca nu cred ca o sa mearga relatia intre noi ... asa ca am disparut

sunshine84

sunshine84

injositoare?

04 Oct 2011, 09:49

nu am avut parte de asa ceva pana acum, din fericire, am tinut mereu sa ramana loc de "buna ziua"

elaa_yoana

elaa_yoana

:0

01 Oct 2011, 14:12

L-am dat afara din casa :)

sunshine84

sunshine84

hmm

27 Sep 2011, 10:28

i-am zis direct sa nu ma mai sune:)

ynna000

ynna000

cam

12 Iul 2011, 16:13

urățică faza :P

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!