/???/Semne de intrebare...

by: kittypaws
Scurt k sa nu plictisesc: el e un baiat dragut si "nebun" (iubeste viteza,motoarele..),incapatanat,mai mic decat mine cu un an..Ma "agata" intr-o seara cnd mergeam spre masina de la o barfa cu fetele..Schimb de nr de tel (nu se intampla des dar sa recunoastem...unii baieti sunt tare simpatici cnd te abordeaza).Sexul grozav...cam asta a fost intre noi la inceput..eu fiind fara obligatii, el la fel.Intre timp apar tel mai dese, iesiri cu prietenii lui etc.Devenise mai lipicios, apelativ "mama",intrebari de genul "ce ai facut?unde ai mai fost?de ce nu ai rasp la tel?Cadouri reciproce de sarbatori..Acum 4 luni mi-a spus k este cu o fata si ca imi multumeste ptr timpul petrecut impreuna..eu am ramas uluita(toata chestia asta se intampla la 20 min dupa ce ii facusem o surpriza cumparandu-i un tort de ziua lui si plecasem spre casa).Nu trece bine o luna si incepe sa ma sune..ce faci? m-ai uitat? Zilele trecute ne-am intalnit intr0un grup de prieteni si spune tare la masa unui amic k el e liber si nu mai are nici o obligatie...sa ma innec cu suc cnd am auzit.. Ce ati face dragele mele in locul meu? Aaaa PS: imi spune iar "mama" ...

alexandras

alexandras

..

28 Iul 2009, 13:16

nu cred ca are vreo treaba cu tine mai mutl decat sex

cliff

cliff

haahahahahaha

23 Iul 2009, 21:23

draga tipul se joaca cu tine nu iti fa sperante desarte chestia cu spusu la masa ca e liber...a fost menita urechilor tale.sfatu meu e sa-i dai un sut in bijuterii si sa-ti vezi de treaba ta...

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro
Diete pentru adolescenti
Diete pentru adolescenti
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!