..situatie mai ciudata..

by: david_a
..de fapt ciudata nu ar fi..astfel de situatii sunt de cand lumea..idee este..
..un sef dragutz..casatorit ;) (evident..ca asa se intampla mereu)..ea (respectiv eu :)) ) are o relatie de ceva ani..care merge..si totusi..se intampla ''inevitabilul''..si anume ''sefu''.. dupa putin timp el spune ca.. ''stii mai bine o lasam mai usor o perioada''.. concluzie.. a fost doar o distractie sau..va fi o urmare ? (d c am impresia ca toti veti spune ''distractie'' ? )..si sa nu mai punem ca e super ciudat acum la birou..dupa tot ce s-a intamplat..oare a fost o mare greseala ??

david_a

david_a

SB..

05 Feb 2008, 17:24

nu stiu sigur daca am inteles bine ceea ce ai vrut sa spui..dar..oricum..eu nu as vrea nicidecum sa faca asta !si probabil ca nici nu ar face-o..ceea ce ma bucura..in fine..intre timp s-au mai schimbat lucrurile..si anumite decizii au fost luate..
..numai bine ;)

...

02 Dec 2007, 13:34

O formulare mai inteligibila a dilemei tale se poate? Daca in loc sa predai rapoarte catre sef ii spui ca e bursa deschisa indiferent ca actiunile sunt vandute si apoi te astepti sa-si vanda si el actiunile si sa ramana numai cu tine... ce mai vrei?

pisicutzaac

pisicutzaac

:))

20 Sep 2007, 22:31

ma bucur sa aud ca ai rezolvat problema...si sper sa va fie bine...

david_a

david_a

sry..

19 Sep 2007, 09:28

sunt chioara :D ..ai spus ca de doua luni..bafta multa!..in..tot ;)

david_a

david_a

pisicutzaac

18 Sep 2007, 22:26

da..dar stii..mai si sentimentul acela super nasol de vinovatie..vinovatie fata de sotia lui..fata de prietenul meu..fata de mai toata lumea..
..oricum..ma bucur ca mai sunt oameni care gandesc ca mine (asta lasand la o parte ''vinovatia'')..merci mult pt tot ceea ce ai scris.. si..stai linistita..intotdeauna vor fi oameni care iti vor judeca (si NE vor judeca)faptele..comportamentul..chiar daca sunt gresite sau chiar daca nu..asa ca ;)
..si..mai stii ca intotdeauna invatam din greseli si experiente..si de cele mai multe ori..din greselile noastre..pt ca daca (scuze exprimarea :D )nu o simtim p pielea noastra (greseala) degeaba ne vor spune altii ca nu e bine..plus ca este impulsul acela de moment care nu te lasa sa te mai gandesti (cel putin nu prea mult) la urmari..
si..btw..se pare ca..nu a fost doar atat..se pare ca..totul continua (cu el)..si e ok..e super ok..intr-adevar..cum spuneai si tu..am lamurit anumite lucruri si..cred ca din aceasta cauza este totul bine..
..app..si tu..de cat timp esti cu el?

pisicutzaac

pisicutzaac

situatie mai ciudata..

14 Sep 2007, 20:00

sa stii ca si eu traiesc aceasta situatie.....la mine e "putin" mai complicat ..si eu sunt casatorita.
dar de cand am inceput sa ma vad cu "sefu" am stabilit un lucru ca nu incurcam businessul cu placerea. la inceput nu am fost convinsi ca putem face asta....dar in timp am dovedit ca amandoi putem fi discreti, ca putem sa ne stapanim pasiunea la birou. si pot sa -ti spun ca ultimele 2 luni au fost cele mai frumoase din viata mea. Ce va fi? nu stiu .....prefer sa nu ma gandesc la momentul ALA. In schimb ma bucur de fiecare clipa petrecuta cu el.
de aceea iti dau acelasi sfat....nu-l grabi si lasa timpul sa hotarasca. daca a fost o distractie.....bucura-te ca s-a intamplat,nu te gandi nici o clipa ca la o greseala ci ca la o experienta ....daca va avea o urmare....bucura-te de fiecare clipa alaturi de el. probabil ca vor fi multi(e) care ma vor critica, dar sa stii ca e important sa te bucuri de fiecare clipa de fericire pe care ti-o da viata.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!