ati profitat de reduceri?

by: emilia_me
Ce articole vestimentare sau accesorii v-ati cumparat in acest sezon al reducerilor?

zuzuk

zuzuk

ati profitat de reduceri?

30 Ian 2008, 00:10

INCA NU,DIN LIPSA DE TIMP DAR PE 14 FEBRUARIE SIGUR V-OI DA O RAITA PRIN MAGAZINE (MAI ALES IN CELE DE HAINE :D) SA CUMPAR UN CADOU PENTRU LOGODNICUL MEU !

georgyaluncasu

georgyaluncasu

Reduceri la saloanele de infrumusetare!

28 Ian 2008, 10:53

Am gasit reduceri si la saloanele de infrumusetare, eu merg la sigma club si ei au o politica de reduceri in perioada asta de care tre sa recunosc ca am profitat:)).pupici

melania_antony

melania_antony

Nu

22 Ian 2008, 17:49

As fi vrut sa-mi iau niste cizmulite, dar nu am gasit numarul meu :( .

amalia_07

amalia_07

nu prea

22 Ian 2008, 17:47

Da, am reusit sa-mi iau o geaca draguta, in rest nu prea am gasit articole vestimentare pe marimea mea,ca de fiecare data in perioada reducerilor ai nevoie de multa sansa pentru a gasi ceva sa ti se potriveasca.

pisi

pisi

Bani economisiti

18 Ian 2008, 14:37

Da, am profitat de reduceri in iarna asta, pentru ca luna viitoare voi merge la ski cu sotul meu, ne-am cumparat costum de ski, skiuri, clapari si alte accesorii pentru ski la pret redus.

Ne-au costat ceva bani (destul de multi), dar fiind la redus am economisit si cateva sute de euro.

Chestia cu reducerile mi se pare o chestie f buna, pentru ambele parti, si pentru firme, dar si pentru clienti.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!